Pagaliau išsiaiškinta kokio ūgio turi būti antroji pusė

Ilgą laiką pasaulį kamavę klausimai – kokio ūgio turi būti idealus vyras ir moteris, pagaliau atsakyti. Tyrėjai apklausė 500 žmonių ir išsiaiškino koks turi būti optimalus ūgių skirtumas poroje.

Tyrime dalyvavo respondentai iš Kubos, Kanados, JAV ir Norvegijos. Visi tyrime dalyvave žmonės buvo nuo 15 iki 77 metų amžiaus. Tyrimo pradžioje visų dalyvių ūgis buvo pamatuotas ir nustatytas jo vidurkis. Vidutinis vyras tyrime buvo 178 cm ūgio, o vidutinė moteris – 165 cm ūgio.

Vėliau visi dalyviai turėjo nurodyti kokio ūgio partnerio norėtų ilgalaikiams ir trumpalaikiams romantiškiems santykiams. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad vyrai trokšta moters, kuri būtų 2,5 centimetro žemesnė, nei buvo grupės vidurkis (t.y. 162,5 cm ūgio). O štai moterys norėjo turėti santykių su tais vyrais, kurie būtų 2,3 centimetro aukštesni nei grupės vidurkis (t.y. 180,3 cm ūgio).

Kas liečia pasirinkimus trumpalaikiams ir ilgalaikiams santykiams, tai šiuo atveju įdomiausia išvada yra ta, kad trumpalaikiams santykiams vyrai labiau rinkosi žemesnes merginas.

Taip pat skaitykite:

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *