14% britų yra masturbavęsi darbo metu

Naujas „Chemist4U“ atliktas tyrimas atskleidė nemalonią tiesą. Apklausus 2000 britų paaiškėjo, kad 14% iš jų karts nuo karto masturbuojasi darbo metu. Pasirodo, kad norma tapęs darbas iš namų padidino šio malonumo skaičius.

Apklausoje aiškiai išsiskyrė moterų ir vyrų požiūriai į masturbaciją. Save tenkinę darbo metu yra net 22% vyrų, tuo tarpų moterų tarpe šis rodiklis yra vos 7%. Žvelgiant į Didžiosios Britanijos miestų perspektyvą, Londonas yra šios srities lyderis.

Apklausa taip pat atskleidė, kad dažniau masturbuojasi tie, kurie uždirba daugiau. Iš tų, kurie per metus uždirba nuo 25 tūkst. iki 35 tūkst. svarų sterlingų, masturbavosi 24% apklaustųjų, kai tuo tarpu antroje vietoje liko uždirbantys nuo 15 tūkst. iki 25 tūkst. svarų sterlingų per metus, su vos 18% rodikliu. Kiti atlyginimų rėžiai turėjo kur kas menkesnius procentinius rodiklius.

Žvelgiant iš amžiaus perspektyvos, šis užsiėmimas „įdomiausias“ jaunesniems darbuotojams. Amžiaus grupėje nuo 25 iki 34 metų tuo užsiėmė 27% apklaustųjų, grupėje nuo 35 iki 44 metų – 18%, o grupėje nuo 45 iki 54 metų – 15%.

Nors daug kam ši statistika atrodo šokiruojanti, vis dėlto psichologai tvirtina, kad masturbacija gali padėti didinti produktyvumą. Pavyzdžiui psichologas Daktaras Cliff Arnall netgi yra pasiūlęs idėją, kad įmonėse turėtų būti atskiros erdvės, kur darbuotojai galėtų tokiu būdu „nuleisti garą“. Anot jo, masturbacija padeda didinti koncentraciją, mažina agresiją bei didina produktyvumą. Tiesa, jis pažymėjo, kad įmonėse tokiu atveju reikėtų aiškiai apibrėžti, kad negalima savęs tenkinti galvojant apie kolegas.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *