Pyktį rusai nuo šiol gali išlieti už pinigus daužydami baldus

baldu-naikinimas

Ar kada buvote toks piktas, kad norėjosi daužyti viską, kas papuola po ranka? Jei jūsų atsakymas – taip, ši paslauga yra skirta būtent jums. Tiesa, ji teikiama Rusijoje, tačiau, ko gero, tik laiko klausimas kada kas nors ją pradės teikti ir Lietuvoje.

baldu-naikinimas2

Paslaugos esmė labai paprasta – tu apsilankai dideliame sandėlyje, pilname baldų – senų televizorių, lovų, lentynų ir kitų rakandų. Susirenki savo „pirkinių krepšelį“, tada tavo pasirinkti baldai sustatomi specialiai įrengtame kambaryje, tau įteikiamas kūjis arba beisbolo lazda ir suteikiama visiška laisvė. Tu gali daužyti viską iš eilės, rėkti, spardyti baldus kojomis ir kitaip emociškai išsilieti. Juk tu už viską sumokėjai ir turi tam pilną teisę. O sumokėti už tokią „terapiją“ reikia nei daug, nei mažai – nuo 140 iki 400 eurų. Suma priklauso nuo to, kokios prabangos interjerą pasirinksi.

baldu-naikinimas3

Ši paslauga, kuri Rusijoje atsirado vos prieš keletą savaičių, vadinama „Debosh“. Ji taip išpopuliarėjo, kad jos teikėjams net ėmė stigti baldų. Vienas paslaugos užsakovų, kuris panorėjo likti anonimu, pasakojo: „Aš nusprendžiau pradėti nuo televizoriaus. Įsivaizdavau, kad jis duš sukeldamas daug garso ir kitų efektų. Galvoje nebuvo visiškai jokių minčių ir tai buvo nepakartojama patirtis. Kai baigiau niokoti kambarį, jaučiausi tiesiog puikiai“.

Psichologas Jurijus Adamovskis pripažino, kad tokia iškrovos formas žmonėms kartais reikalinga: „Jei žmogus kaupia neigiamas emocijas savyje ir jų neišleidžia, tai neabejotinai atsiliepia jo sveikatai“.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai