Pyktį rusai nuo šiol gali išlieti už pinigus daužydami baldus

baldu-naikinimas

Ar kada buvote toks piktas, kad norėjosi daužyti viską, kas papuola po ranka? Jei jūsų atsakymas – taip, ši paslauga yra skirta būtent jums. Tiesa, ji teikiama Rusijoje, tačiau, ko gero, tik laiko klausimas kada kas nors ją pradės teikti ir Lietuvoje.

baldu-naikinimas2

Paslaugos esmė labai paprasta – tu apsilankai dideliame sandėlyje, pilname baldų – senų televizorių, lovų, lentynų ir kitų rakandų. Susirenki savo „pirkinių krepšelį“, tada tavo pasirinkti baldai sustatomi specialiai įrengtame kambaryje, tau įteikiamas kūjis arba beisbolo lazda ir suteikiama visiška laisvė. Tu gali daužyti viską iš eilės, rėkti, spardyti baldus kojomis ir kitaip emociškai išsilieti. Juk tu už viską sumokėjai ir turi tam pilną teisę. O sumokėti už tokią „terapiją“ reikia nei daug, nei mažai – nuo 140 iki 400 eurų. Suma priklauso nuo to, kokios prabangos interjerą pasirinksi.

baldu-naikinimas3

Ši paslauga, kuri Rusijoje atsirado vos prieš keletą savaičių, vadinama „Debosh“. Ji taip išpopuliarėjo, kad jos teikėjams net ėmė stigti baldų. Vienas paslaugos užsakovų, kuris panorėjo likti anonimu, pasakojo: „Aš nusprendžiau pradėti nuo televizoriaus. Įsivaizdavau, kad jis duš sukeldamas daug garso ir kitų efektų. Galvoje nebuvo visiškai jokių minčių ir tai buvo nepakartojama patirtis. Kai baigiau niokoti kambarį, jaučiausi tiesiog puikiai“.

Psichologas Jurijus Adamovskis pripažino, kad tokia iškrovos formas žmonėms kartais reikalinga: „Jei žmogus kaupia neigiamas emocijas savyje ir jų neišleidžia, tai neabejotinai atsiliepia jo sveikatai“.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *