Su greičio mėgėjais pensininkė iš Kinijos kovoja savais metodais

Pamirškite gulinčius policininkus ar greičio matavimo kameras. Pensininkė iš Kinijos sugalvojo naują kovos su greičio mėgėjais metodą – pripučiamas lėles, pririštas prie medžių.

Policijos darbu nusivylusi Lin Chen pati ėmėsi kovoti su kelių ereliais. Jai atsibodo nuolatiniai motorinių transporto priemonių pasiskraidymai gatvėje, šalia jos namų. Taigi, 67 metų moteris nepagailėjo dalies savo pensijos ir sekso prekių parduotuvėje nusipirko pripučiamą lėlę, kurią pririšo prie šalia judrios gatvės augančio medžio.

“Nors čia ir pilna šviesoforų, tačiau vairuotojai pro juos tiesiog praskrieja. Tai labai pavojinga.” – pasakojo Chen. “Policija nerodo jokio noro su jais kovoti, taigi aš nupirkau šią lėlę. Tikiuosi, kad vairuotojai sulėtins turėdami į ką paganyti akis.”

Įdomiausia tai, kad ši priemonė suveikė. Iš policijos ataskaitų matyti, kad avarijų skaičius ruože, kuriame pririšta lėlė, pastaruoju metu sumažėjo. “Nors tai nėra metodas, kurį mes norėtume naudoti, turime pripažinti, kad jis veikia” – teigė policijos atstovas.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *