Įdomūs faktai apie GTA žaidimus

Išleidimo metu GTA V žaidimas buvo brangiausias žaidimas istorijoje. 2013 metais išleistą žaidimą pagaminti kainavo 265 mln. JAV dolerių. Šią sumą viršyti sugebėjo tik gerokai vėliau pasirodę Call of Duty: Modern Warfare 2 ir Cyberpunk 2077. Visgi, jau dabar kalbama, kad išleisti GTA VI žaidimą kainuos apie 2 milijardus JAV dolerių.

Frankliną GTA 5 žaidime ir CJ GTA San Andreas žaidime įgarsinę aktoriai realybėje yra pusbroliai.

Aktorė Lindsay Lohan buvo padavusi Rockstar kompaniją į teismą ir bandė įrodyti, kad GTA V žaidimo krovimo metu rodoma blondinė su raudonu bikiniu yra ji ir jos atvaizdas naudojamas be leidimo.

GTA V žaidimo scenarijus buvo 3500 puslapių ilgio ir jame buvo 160 tūkst. dialogo eilučių. Dvigubai daugiau nei GTA IV žaidime.

Įbrėžimai ir randai, gauti GTA V žaidime, išlieka net ir veikėjui išėjus iš ligoninės ir sugyja tik vėliau.

Net ir jei nusiskusite galvą plikai GTA V žaidime, plaukai pamažu atauginės.

Aktorius Steven Ogg, įgarsinęs Trevorą GTA V žaidime, savo darbą dažnai atlikdavo vilkėdamas vien trumpikes, kad labiau įsijaustų į personažą.

Nors GTA franšizė garsėja savo dialogais, GTA III žaidime pagrindinis veikėjas neištaria nė žodžio.

Dabartinio GTA siužeto įkvepėju tapo klaida Race’n’Chase žaidime. Testinei grupei žaidžiant šį žaidimą pasirodė klaida, kurios dėka policininkai itin agreyviai ėmė persekioti žaidėją net ir už kelio ribų. Tai itin patiko testinei grupei ir žaidimo kūrėjai iš esmės pakeitė žaidimo logiką.

Jei GTA San Andreas žaidime einate mišku ir pastebite keliuku važiuojantį automobilį, jis bus be vairuotojo. Tai yra pagalbinė priemonė žaidėjams rasti automobilį miške ir iš jo greičiau ištrūkti.

GTA V žaidimas susigrąžino visus gamybai išleistus pinigus vien iš išankstinių užsakymų. Visi kiti užsakymai jau ėjo į pelną.

Skirtingi veikėjai GTA V žaidime miega skirtingą kiekį valandų. Trevoras miega 12 valandų, Franklinas – 8, Maiklas – 6 valandas.

Kai GTA IV žaidimui buvo ieškoma balsų personažams, į atranką atėjusiems aktoriams buvo sakoma, kad jie įgarsins išgalvotą žaidimą, pavadimu „Frozen“.

GTA III žaidime gatvėse ant žemės dažnai galima pamatyti išmėtytus laikraščius. Visuose juose pagrindinė antraštė ta pati – „Zombie Elvis Found“ ir pateikta Elvio Presley nuotrauka.

GTA V žaidimas Rockstar kompanijai jau uždirbo daugiau nei 8,5 milijardus JAV dolerių.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *