Didžioji dalis vyrų Japonijoje šlapinasi atsisėdę ir šių gretos vis auga

Man with touchpad networking while sitting on toilet-bowl

Japonijos tualetų pramonė yra viena labiausiai pažengusių pasaulyje. Čia įprasta, kad tualetas atlieka ne vieną funkciją, kaip mums įprasta, o kelias. Pavyzdžiui – po prisėdimo apiplauna apatinę kūno dalį ar netgi analizuoja išskyrų sudėtį ir kilus įtarimams siunčia informaciją į kliniką, kad išskyros būtų išanalizuotos. Nieko nuostabaus, kad kai šalia tokios technologijos, galima ir prisėsti bei paspaudinėti vieną kitą mygtuką, esantį ant tualeto.

Nesenai vienas didelis tualetų gamintojas Japonijoje atliko visuotinę apklausą ir išsiaiškino, kad beveik du trečdaliai vyrų šalyje šlapinasi sėdėdami. Tad jei prieš 14 metų šlapindamiesi sėdėjo tik apie 40% vyrų, tai dabar šis skaičius išaugo iki 60,9%.

Įdomu tai, kad 49% apklaustųjų teigė, jog anksčiau šlapindavosi stovėdami ir tik kažkuriuo gyvenimo tarpsniu ėmė tai daryti sėdėdami. Tuo tarpu 11,9% apklaustų vyrų teigė visą gyvenimą šlapinęsi sėdėdami.

Pradėjus gilintis į priežastis, kodėl vyrai staiga ant tualetų ėmė vis dažniau sėdėti, paaiškėjo, kad pagrindinė priežastis – siekis išvengti nepageidaujamų lašų ant tualeto kraštų ir aplink jį. Kitas populiariausias atsakymas buvo – noras prisėsti ir panaršyti telefone.

Apskritai vis daugiau motinų Japonijoje savo berniukus augina taip, kad šie nuo mažumės gamtinius reikalus atliktų sėdėdami ant tualeto ir taip išlaikytų bendrą tualeto patalpos higieną.

Klausimas vyrams: Šlapinatės stovėdamas ar sėdėdamas?

Peržiūrėti statistiką

Loading ... Loading ...
Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai