Didžioji dalis vyrų Japonijoje šlapinasi atsisėdę ir šių gretos vis auga

Man with touchpad networking while sitting on toilet-bowl

Japonijos tualetų pramonė yra viena labiausiai pažengusių pasaulyje. Čia įprasta, kad tualetas atlieka ne vieną funkciją, kaip mums įprasta, o kelias. Pavyzdžiui – po prisėdimo apiplauna apatinę kūno dalį ar netgi analizuoja išskyrų sudėtį ir kilus įtarimams siunčia informaciją į kliniką, kad išskyros būtų išanalizuotos. Nieko nuostabaus, kad kai šalia tokios technologijos, galima ir prisėsti bei paspaudinėti vieną kitą mygtuką, esantį ant tualeto.

Nesenai vienas didelis tualetų gamintojas Japonijoje atliko visuotinę apklausą ir išsiaiškino, kad beveik du trečdaliai vyrų šalyje šlapinasi sėdėdami. Tad jei prieš 14 metų šlapindamiesi sėdėjo tik apie 40% vyrų, tai dabar šis skaičius išaugo iki 60,9%.

Įdomu tai, kad 49% apklaustųjų teigė, jog anksčiau šlapindavosi stovėdami ir tik kažkuriuo gyvenimo tarpsniu ėmė tai daryti sėdėdami. Tuo tarpu 11,9% apklaustų vyrų teigė visą gyvenimą šlapinęsi sėdėdami.

Pradėjus gilintis į priežastis, kodėl vyrai staiga ant tualetų ėmė vis dažniau sėdėti, paaiškėjo, kad pagrindinė priežastis – siekis išvengti nepageidaujamų lašų ant tualeto kraštų ir aplink jį. Kitas populiariausias atsakymas buvo – noras prisėsti ir panaršyti telefone.

Apskritai vis daugiau motinų Japonijoje savo berniukus augina taip, kad šie nuo mažumės gamtinius reikalus atliktų sėdėdami ant tualeto ir taip išlaikytų bendrą tualeto patalpos higieną.

Klausimas vyrams: Šlapinatės stovėdamas ar sėdėdamas?

Peržiūrėti statistiką

Loading ... Loading ...
Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *