Išsiblaškiusi vairuotoja GTA stiliumi perskriejo autovežį (VIDEO)

Džordžijos valstijoje (JAV) praėjusią savaitę užfiksuotas incidentas, kuris daugybei GTA žaidimų serijos fanų priminė dalyką, kurį kiekvienas norėjo išbandyti.

Tie, kas žaidė bent vieną GTA serijos žaidimą, puikiai žino koks jausmas užplūsta važiuojant automobiliu žaidime ir pamačius ramiai sau šalikelėje stovintį autovežį. Taip ir norisi pakilti rampa ir perskrieti vairuotojo kabiną.

Būtent tai praėjusią savaitę padarė viena moteris Džordžijoje su savo 2014 metų Nissan Altima. Tiesa, ji tai padarė ne savo noru.

Incidentas ivyko, kai greitkelio kairiausioje juostoje su avariniais signalais stovėjo autovežis ir ruošėsi pasikrauti kitą automobilį, kuris po avarijos atsidūrė juostas skiriančioje vejoje. Tuo tarpu 2001 metais gimusi moteris su savo Nissan važiavo ta pačia antra juosta ir per išsiblaškymą nepastebėjo kliūties bei maždaug 100 kilometrų per valandą greičiu perskriejo autovežį. Visa tai užfiksavo kamera, buvusi ant incidento vietoje dirbusio pareigūno krūtinės.

Automobilis po incidento nuskriejo apie 36 metrus ir rėžėsi į šalimais važiavusį kitą automobilį. Pranešama, kad vairuotoja išgyveno, tačiau patyrė rimtų sužalojimų.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *