Tarptautinė diena be kelnių į gatves ir vėl išvijo tūkstančius žmonių vienais apatiniais

2015-diena-be-kelniu

Sausio 12 dieną visame pasaulyje praūžė jau 14-oji tarptautinė „Diena be kelnių“. Prieš daugiau nei 10 metų šią dieną 7 vaikinukai Niujorke išvyko į darbus be kelnių, taip norėdami papokštauti ir, ko gero, nė patys nesitikėjo, kad po dešimtmečio visame pasaulyje tūkstančiai žmonių šaltą sausio rytą į darbą keliaus vienais apatiniais.

Šių metų akimirkos

Šių metų akimirkos

Šios tradicijos taisyklės gana paprastos: „Dieną be kelnių“ metro arba kitu viešuoju transportuoti reikia keliauti nedėvint kelnių ir apsimesti, kad nieko neįprasto čia nėra. Taip pat nederėtų spoksoti ir į kitų bekelnių keleivių užpakalius.

Siūlome pasigrožėti šiųmetės „Dienos be kelnių“ akimirkomis ir tyliai mintyse tikėtis, kad galbūt ir į Lietuvą kitais metais ateis ši graži tradicija:

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. As parašė:

    Grazi tradicija?!. Sausio 12d. visi vaiksto be kelniu, sausio 13d.-Laisves gynimo diena ir auku minejimas… Isgalvokime ir mes kazka savito, ne prasciau uz amerikiecius, pvz.:vaiksciojimo be apatiniu diena, nuogaliu piketuotoju eisena Daukanto aikstes link arba praeiviu nokautavimo diena (jei jau taip ismoningai vejames Amerika). Kodel is tiesu nesiulote aplinkos tvarkymo dienos (karta per ketvirti), vienisu seneliu namu svarinimo, auku ligoniams dienos ir t.t.? Pasikeite vertybes?..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *