Faktų mišrainė [39 dalis]

Žmogaus antakių plaukeliai pilnai išslenka ir vėl atauga kas 64 dienas.

Didžiosios Britanijos nacionalinėje bibliotekoje pagal įstatymą turi būti saugomos visos Didžiojoje Britanijoje ir Airijoje išleidžiamos knygos. Šiuo metu ten saugoma per 200 mln. knygų ir kasmet biblioteka papildoma beveik 10 kilometrų knygų eilių. O kasdien – 8 tūkst. naujų knygų.

Žiedinės sankryžos sumažina mirtinų avarijų kiekį 72-82%.

2004 metų Olimpinių ir Parolimpinių žaidynių metu mokslininkai stebėjo atletų veido mimikas ir nustatė, kad tiek sveiki, tiek ir akli atletai savo rungtyse naudoja identiškas veido mimikas. Tai reiškia, kad mimika nėra dalykas, kurio vizualiai išmokstama, tai visiškai natūralus išraiškos būdas.

Tikrąjį vasabį yra taip sunku išauginti, kad jo kaina yra be galo aukšta. Todėl didžioji dalis rinkoje parduodamo vasabio iš tiesų yra dažyti krienai.

Titaniko įgūlos narys William Murdoch, kuris filme nušauna keleivį ir po to pats nusižudo, iš tiesų buvo vienas to vakaro didvyrių, bandžiusių keleiviais užpildyti kaip įmanoma daugiau valčių ir pats nuskendęs kartu su laivu.

Vyras iš Naujosios Zelandijos mintinai išmoko visą Prancūzų kalbos žodyną ir laimėjo Prancūzijos Scrabble žaidimo čempionatą. Prancūziškai kalbėti jis nemokėjo.

Pirmasis banko plėšikas Amerikos istorijoje, pavogęs 186.821 dolerį, įkliuvo, nes norėjo savo grobį pasidėti į tą patį banką, kurį apiplėšė.

Jelapeno pipiras ir Čipotle pipiras yra vienas ir tas pats pipiras. Čipotle pipiras tiesiog yra pilnai užaugintas ir sudžiovintas Jelapeno pipiras.

2013 verslininkas iš Prancūzijos mirė, kai komandiruotės metu mylėjosi su nepažįstamaja. Prancūzijos teismas tai pripažino kaip nelaimingą atsitikimą darbo metu ir išmokėjo velionio šeimai solidžią kompensaciją.

Audi į savo automobilius, parduodamus Indijos rinkoje, montuoja kur kas garsesnius garsinius signalus. Nes įprastiniai Indijos gatvėse būtų beveik negirdimi.

Trisdešimt aštunta faktų mišrainės dalis.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai