Faktų mišrainė [39 dalis]

Žmogaus antakių plaukeliai pilnai išslenka ir vėl atauga kas 64 dienas.

Didžiosios Britanijos nacionalinėje bibliotekoje pagal įstatymą turi būti saugomos visos Didžiojoje Britanijoje ir Airijoje išleidžiamos knygos. Šiuo metu ten saugoma per 200 mln. knygų ir kasmet biblioteka papildoma beveik 10 kilometrų knygų eilių. O kasdien – 8 tūkst. naujų knygų.

Žiedinės sankryžos sumažina mirtinų avarijų kiekį 72-82%.

2004 metų Olimpinių ir Parolimpinių žaidynių metu mokslininkai stebėjo atletų veido mimikas ir nustatė, kad tiek sveiki, tiek ir akli atletai savo rungtyse naudoja identiškas veido mimikas. Tai reiškia, kad mimika nėra dalykas, kurio vizualiai išmokstama, tai visiškai natūralus išraiškos būdas.

Tikrąjį vasabį yra taip sunku išauginti, kad jo kaina yra be galo aukšta. Todėl didžioji dalis rinkoje parduodamo vasabio iš tiesų yra dažyti krienai.

Titaniko įgūlos narys William Murdoch, kuris filme nušauna keleivį ir po to pats nusižudo, iš tiesų buvo vienas to vakaro didvyrių, bandžiusių keleiviais užpildyti kaip įmanoma daugiau valčių ir pats nuskendęs kartu su laivu.

Vyras iš Naujosios Zelandijos mintinai išmoko visą Prancūzų kalbos žodyną ir laimėjo Prancūzijos Scrabble žaidimo čempionatą. Prancūziškai kalbėti jis nemokėjo.

Pirmasis banko plėšikas Amerikos istorijoje, pavogęs 186.821 dolerį, įkliuvo, nes norėjo savo grobį pasidėti į tą patį banką, kurį apiplėšė.

Jelapeno pipiras ir Čipotle pipiras yra vienas ir tas pats pipiras. Čipotle pipiras tiesiog yra pilnai užaugintas ir sudžiovintas Jelapeno pipiras.

2013 verslininkas iš Prancūzijos mirė, kai komandiruotės metu mylėjosi su nepažįstamaja. Prancūzijos teismas tai pripažino kaip nelaimingą atsitikimą darbo metu ir išmokėjo velionio šeimai solidžią kompensaciją.

Audi į savo automobilius, parduodamus Indijos rinkoje, montuoja kur kas garsesnius garsinius signalus. Nes įprastiniai Indijos gatvėse būtų beveik negirdimi.

Trisdešimt aštunta faktų mišrainės dalis.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *