Šiurpūs faktai

Mokslininkų tarpe egzistuoja galimybių numirti matavimo skalė, vadinama mikromortais. Viena iš milijono galimybių numirti vadinama vienu mikromortu. Numirti bėgant maratoną yra 7 mikromortų galimybė, šokant su parašiutu – 10 mikromortų, kopiant į Everestą – 40 tūkst. mikromortų.

Pomidorai, reguliarai laistomi žmogaus šlapimu, duoda iki 4 kartų didesnį derlių ir savyje turi daugiau betakaroteno nei pomidorai, laistomi vandeniu. Tik neminėkite šio fakto seneliams.

Venecijoje nėra modernios nuotekų sistemos, tai reiškia, kad kanalai, kuriuose plaukioja gondolos, veikia ir kaip nuotekų sistemos.

Ankstyvaisiais amžiais, kai atsirado pirmieji odontologai, sugedę, iškritę ar išmušti dantys buvo keičiami ne porcelianiniais dantimis, o tikrais dantimis, išluptais iš numirėlių burnų.

Iki 1913 metų buvo legalu vaikus siųsti JAV paštu.

Numirėliams irgi gali pašiurpti oda.

2014 metais Harvardo Universiteto bibliotekoje buvo atrastos dvi knygos, kurių viršeliai buvo apvilkti žmogaus oda.

XVIII amžiuje už įėjimą į Londono zoologijos sodą buvo galima susimokėti katėmis ar šunimis. Jie būdavo sušeriami liūtams.

Sliekas, kuris buvo išsiųstas į tarptautinę kosminę stotį, į žemę grįžo su dviem galvomis. Vieną jų nupjovus po kurio laiko ji vėl ataugo.

Visame pasaulyje kas 6 sekundes miršta po vaiką tik dėl to, kad jis neturi priėjimo prie švaraus vadens.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *