Faktų mišrainė [40 dalis]

Pasak Pasaulinės Sveikatos Organizacijos nesugebėjimas susirasti seksualinio partnerio arba nesugebėjimas pastoti 12 mėnesių mylintis be apsaugos priemonių nuo šiol laikomi negalia.

2015 metais vienoje Kinijos internetinių kavinių buvo rasta net 10 metų dingusia laikyta moteris. Pasirodo, kad visą šį laiką kavinėje ji gyveno ir žaidė kompiuterinius žaidimus.

Jei savo sąskaitoje turite bent 10 eurų ir neturite jokių skolų, jūs jau esate turtingesnis nei 15% amerikiečių.

Siaubo filmų žiūrėjimas yra puikus būdas kalorijoms deginti. Mokslininkai grupei žmonių rodė filmą „Švytėjimas“ ir nustatė, kad seanso metu vidutinis žmogus sudegino 184 kalorijas.

Gimdamos žirafos krenta ant galvos iš dviejų metrų aukščio. Tačiau kritimas joms nepakenkia, o priešingai – priverčia pirmą kartą įkvėpti oro.

2019 metas Popiežius Pranciškus viešėdamas Škotijoje iš vieno dvasininko dovanų gavo butelį viskio ir pavadino jį „tikruoju šventu vandeniu“. BBC televizijai šią citatą įtraukus į dokumentinį filmą apie Popiežių, Vatikanas sceną užcenzūravo.

Visa senesnių kolekcijų Louis Vuitton produkcija būna sunaikinama, kad prekyboje būtų tik naujausi gaminiai, o prekės nebūtų pardavinėjamos su nuolaidomis.

Mardžės Simpson plaukai filmuke visada sukelti į aukštą šukuoseną, nes pagal pirminį Matt Groening planą jie turėjo slėpti Mardžės triušės ausis. Prieš sukuriant Simpsonus Matt’as piešė komiksus, kuriuose pagrininiai veikėjai buvo triušiai. Vėliau ilgų mardžės ausų idėjos buvo atsisakyta, o šukuosena liko kaip įvaizdžio detalė.

Dėl gravitacijos medžiai teoriškai negali išaugti didesni nei 130 metrų aukščio.

Degtukai buvo sukurti per atsitiktinumą. 1826 metais chemikas Johnas Walkeris puode kaitino įvairius chemikalus. Kaitinimo metu prie puodo dugno pridegė šiek tiek masės, kurią bandydamas nušveisti Johnas netikėtai įžiebė ugnį. Taip jam gimė idėja sukurti degtukus.

Kiekvienos kartos drambliai gimsta su vis trumpesnėmis iltimis. Manoma, kad ateityje dramblių iltys visai išnyks.

Trisdešimt devinta faktų mišrainės dalis.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. Ronin parašė:

    Man patinka ši rubrika 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *