Liūdnų faktų rinkinys
Rugsėjo 11-osios teroristinių išpuolių metu JAV šunys gelbėtojai rado tiek daug mirusiųjų kūnų, kad jie akivaizdžiai ėmė dėl to nerimauti ir liūdėti. Norėdami juos bent kažkiek motyvuoti ir pademonstruoti, kad jų darbas nėra beprasmis, gaisrininkai karts nuo karto patys pasislėpdavo po griuvėsiais ir leisdavo šunims juos atrasti gyvus ir besidžiaugiančius, kad juos kažkas rado.
Drambliai irgi verkia. Kiekvienas jų atsisveikina su mirusiu genties atstovu ir net po daugybės metų praeidami pro mirusiojo griaučius juos atpažįsta ir sustoja minutėlei.
Delfinai gali nusižudyti. Tokie atvejai pasitaiko delfinų, laikomų nelaisvėje, tarpe. Delfinai sąmoningai geba panerti po vandeniu ir neiškilti į paviršių gauti deguonies, tokiu būdų uždusdami.
Testuose, kuriuose reikalingi šunys, dažniausiai naudojami biglių veislės šunys, nes jie yra greičiausiai atleidžiantys žmonėms už jiems sukeltą skausmą.
Dažniausia banginių mirties priežastis – nuskendimas. Senstant jiems tiesiog darosi vis sunkiau ir sunkiau iškilti į paviršių įkvėpti deguonies, tad galiausiai vieną kartą jie paprasčiausiai nebesugeba iškilti ir nuskęsta.
Mirus gyvenimo partneriui gulbės gali numirti iš sielvarto.
Egzistuoja toks genetinis sutrikimas, kuris neleidžia žmogui užmigti. Istorijoje žinoma bent 20 tokių atvejų, kai žmonės tiesiog nemiegodavo. Nei vienas jų neišgyveno ilgiau nei 30 metų.