Faktų mišrainė [41 dalis]

Kai Prancūziją valdė Kotryna Mediči, ji turėjo slaptą 80-ies gražuolių moterų komandą, kurios paskirtis buvo leisti naktis su galingais vyrais ir išsiaiškinti jų paslaptis.

2006 metais dvylikametis ėmėsi neįprasto tyrimo. Jis pradėjo tirti greito maisto užkandinių tualeto vandens kokybę ir lyginti jį su ledukų kokybe to paties restorano pateikiamuose gėrimuose. Vaikas išsiaiškino, kad 70% atvejų tualeto vanduo buvo švaresnis, nei ištiripusių ledukų.

Pirmojo pasaulinio karto metu Prancūzijoje prostitutės, sergančios sifiliu, buvo brangesnės už sveikas šios profesijos atstoves. Taip buvo todėl, kad susirgus sifiliu kareivis galėjo mėnesį laiko ilsėtis ligoninėje užuot kovojęs mūšio lauke.

Japonijoje daugumos parduodamų telefonų kameros išleidžia fotografavimo garsą netgi esant nustačius tylųjį rėžimą. Taip yra todėl, kad japonai itin mėgsta paslapčia fotografuoti moterims po sijonais. Tad tokiu būdu tokie vyrai išduodami.

Profesionalūs tenisininkai mačo metu per valandą išprakaituoja iki 3 litrų skysčių.

Maždaug kartą per savaitę tinginiai nusileidžia nuo medžių ant žemės, kad pasituštintų. Jie nedaro to ant šakos.

2004 metais moteris Atlantos valstijoje, JAV, Wal-mart prekybos centre bandė atsiskaityti 1 milijono dolerių padirbta kupiūra. Moteris apsipirko už 1.675 dolerius ir tikėjosi, kad gaus 998.325 dolerius gražos.

Prieš 10 tūkst. metų tinginiai buvo dramblio dydžio. Jie buvo didžiausi žinduoliai žemėje, galėję užaugti iki 6 metrų aukščio ir 4 tonų svorio.

Jei liftas ėmė kristi, o jūs esate jame, didžiausia tikimybė, kad išgyvensite, bus jei atsigulsite ant grindų. Žinoma, jei tam pakaks vietos.

Kai sporte varžosi Švedija (Sweden) prieš Daniją (Denmark). Švieslentėje rezultatas žymimas SWE-DEN. Dar įdomiau, kad likusios nepanaudotos raidės yra DEN-MARK.

Keturiasdešimta faktų mišrainės dalis.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *