Faktų mišrainė [63 dalis]

Praėjusio amžiaus VI dešimtmetyje CŽV (Centrinė žvalgybos valdyba) 5 metus treniravo kates, kad jos galėtų tapti šnipėmis, išleido tam virš 20 milijonų dolerių ir galiausiai nutraukė programą, nes katės tiesiog nesileido treniruojamos.

Maždaug 300 metų prancūzų kalba buvo pagrindinė Anglijos kalba.

Kasdien parduodama daugiau Apple telefonų nei gimsta kūdikių.

Liežuvis ir ragena yra greičiausiai gyjančios žmogaus kūno dalys.

Žmogaus akis yra pajėgi matyti žvakės liepsnos skleidžiamą šviesą už 2,76 km atstumo.

1987 metais Corona alaus pardavimai smarkiai krito, kai pasklido gandai, kad darbuotojai šlapinasi į alų prieš jį išpilstydami į butelius. Corona gamykla atliko nuodugnų tyrimą ir išsiaiškino, kad gandus paskleidė Heineken gamykla.

2011 metais šiaurės Korejos mokslininkai atliko „tyrimą“ ir nustatė, kad Šiaurės Korėja yra antra laimingiausia šalis pasaulyje.

2014 metais Red Bull kompanijai buvo iškeltas 13 mln. dolerių grupinis ieškinys, kuriame klientai skundėsi, kad jiems nebuvo suteikti sparnai.

Warren Buffet, penktas turtingiausias žmogus pasaulyje, kartą pavaišino Bill Gates pietumis McDonald’s restorane atsiskaitydamas restorano kuponais.

Išanalizavus 3000 santuokų paaiškėjo, kad kuo daugiau pinigų vyras išleidžia sužadėtuvių žiedui, tuo didesnė tikimybė, kad santuoka baigsis skyrybomis.

Taip pat skaitykite:
Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *