Faktų mišrainė [20 dalis]

a529329afd83ddfab5c91e4d883625d6

Daug kas sūkurines vonias vadina tiesiog džiakuziais (Jacuzzi). Tačiau iš tiesų žodis Jacuzzi yra prekinis ženklas, kurio vardu taip pat gaminami tualetai, čiužiniai bei kiti namų apyvokos įrenginiai. Žmonės susipainioja taip pat, kaip ir visus vystyklus vadindami “pampersais”.

Fredric Baur – žmogus, sukūręs Pringles traškučių dėžutę. Kai 2008 metais jis numirė, jo pelenai buvo sudėti į vieną iš tokių dėžučių ir palaidoti.

Dievas ir Jėzus yra vieninteliai personažai animaciniame filmuke “Simpsonai”, kurie turi po penkis pirštus.

Naujagymis tėvams per pirmuosius metus “kainuoja” maždaug 750 valandų jų miego.

Kentukio apskrityse, kuriose buvo uždraustas alkoholis, dvigubai padidėjo suvartojamo metamfetamino kiekis.

2013-aisiais 19-metis studentas įvykdė jam mestą iššūkį ir išgėrė beveik litrą sojos padažo. Vaikinas vos nemirė ir dabar jam priklauso didžiausio kada nors užfiksuotio natrio kiekio kraujyje rekordas.

1894-aisiais Londono ir Niujorko gatvės skendo arklių mėšle. Buvo prognozuojama, kad per artimiausius 50 metų Londono gatvės bus padengtos beveik 3 metrų storio mėšlo dangą. Laimei, situaciją ištaisė atsiradę automobiliai.

Jehovos liudininkai nešvenčia savo gimtadienių, nes vieninteliai du gimtadieniai, aprašyti Biblijoje, baigėsi nužudymais.

Jamaikoje lytiniai santykiai tarp vyrų yra griežtai draudžiami ir už juos baudžiama dešimčia metų kalėjimo. Tačiau santykiai tarp moterų yra pilnai leidžiami.

Oregono valstijoje (JAV) vyras buvo pasodintas į kalėjimą ir turėjo sumokėti 1500 dolerių baudą už tai, kad rinko lietaus vandenį. Valstijos teismas nustatė, kad lietus yra “valstijos nuosavybė”.

Devyniolikta faktų mišrainės dalis.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *