Savo vyrą iš kalėjimo moteris pabandė išsinešti lagamine

kalinio-pabegimas

To Venesuelos kalėjimų prižiūrėtojai dar nebuvo matę – smulki moteris pabandė išvaduoti savo mylimąjį iš kalėjimo išsinešdama jį lagamine. Ir jai beveik pavyko!

Incidentas įvyko, kai praėjusią savaitę 25-erių Antonieta Robles Souda atvyko į Puente Ayala kalėjimą, kuriame už automobilio vagystę kali jos mylimasis Jose Antonio Anzoategui. Beveik dešimčiai metų nuteistam vyrukui buvo leista turėti ilgalaikį pasimatymą, tad jo mylimoji į kalėjimą atvyko kartu su 6 metų dukra bei lagaminu.

Pasimatymas vyko sklandžiai ir jau kitą dieną moteris susiruošė išvykti. Ji sėkmingai praėjo apsaugos darbuotojus ir viduje jau džiaugėsi išlaisvinusi vyrą, kai staiga prie durų į lauką smulkiai moterėlei kilo problemų bandant ištempti sunkų lagaminą. Tada ir prisistatė apsauga, bei paprašė parodyti kas yra lagamino viduje. Na, o ten, kaip koks cirko artistas, susilankstęs gulėjo kalinys.

Apsauginiams beliko tik nufotografuoti pabėgti bandžiusį kalinį bei gražinti jį į kamerą. O jo mylimoji dabar pati laukia teismo sprendimo dėl pagalbos pabėgti susiruošusiam kaliniui.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *