„Genialus“ vagis veidą nusidažė „zelionka“, kad jį būtų sunkiau atpažinti

Krasnodaro mieste (Rusija) praėjusį savaitgalį buvo sulaikytas ko gero bukiausias plėšikas šalyje, o gal ir visame pasaulyje.

Policija gavo pranešimą, kad kažkas iš moters traukinių stotyje pavogė rankinę. Apklausę liudininkus pareigūnai išsiaiškino, kad įtariamasis turėjo vieną išskirtinę savybę – jo veidas buvo žalias. Ko gero nereikia būti metų sekliu, kad beveik milijoną gyventojų turinčiame mieste rastum žaliaveidį vyruką.

Vos per keliasdešimt minučių pareigūnai sulaikė 23 metų žaliaveidį, šis nė nebuvo spėjęs atsikratyti įkalčiais. Tačiau įdomiausia šioje istorijoje tai, kad kai policininkai paklausė jaunuolio, kodėl jo veidas išteptas „zelionka“, šis atsakė, kad tokiu būdu tikėjosi, jog niekas nesugebės jo atpažinti. Ko gero apie kojines su skylėmis akims jis niekada nebuvo girdėjęs…

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. Toks genialumas gali pretenduoti ir į kvailumo topus. Aš dažniausiai renkuosi kuprinę, nes taip ne tik patogiau, bet ir saugiau, nes niekas netikėtai prabėgomis neišplėš iš rankų. Juk moters rankinė/kuprinė saugo pačius asmeniškiausius daiktus ir jos praradimas nepaprastai skaudus ne tik finansiškai, bet ir morališkai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *