Įdomūs faktai apie Eminemą

Eminemo tikras vardas yra Marshall Bruce Mathers III.

Eminemo slapyvardis kilo iš jo vardo ir pavardės inicialų – „M and M“.

Nors Eminemo tėvai buvo muzikantai, apie muzikinę karjerą ilgą laiką jis nė negalvojo. Būdamas paauglys jis svajojo tapti komiksų kūrėju. Tapti reperiu jis panoro tik išgirdęs Ice-T dainą „Reckless“ ir Beastie Boys hitą „License to Ill“.

Iki šių dienų Eminemas vis dar dievina komiksus. Atlikėjo teigimu, vienintelė skaityta knyga ne komiksas buvo LL Cool J autobiografija „I make my own rules“.

Eminemas taip pat patvirtino, kad komiksų skaitymas buvo vienas iš jo reabilitacijos nuo priklausomybių vaistų.

Po kelių nesėkingų bandymų prasimušti į muzikos pasaulį 1997 metais Eminemas sudalyvavo „Repo olimpiadioje“ Los Andžele. Jis užėmė antrą vietą.

Eminemui net tris kartus nepavyko baigti devintos klasės. Tada jis metė mokyklą. Visgi šiandien jis žinomas kaip plačiausią žodyną turintis dainininkas.

Jo dainose suskaičiuojama beveik 9 tūkstančiai skirtingų žodžių.

Eminemui taip pat priklauso Gineso rekordas už daugiausiai žodžių vienoje dainoje. 2013 metų single „Rap God“ jis „išpyškino“ 1560 žodžių. Po 4,28 per sekundę.

Eminemas taip pat gerai žinomas ir kaip filantropas. 2002 metais jis įkūrė „Marshall Mathers Foundation“ – ne pelno siekiančią organizaciją, Detroito paaugliams padedančią surasti doros kelią.

Nors daug kas galvoja, kad filmas „Aštunta mylia“ yra Eminemo autobiografija, Eminemas neigia vaidinęs savo gyvenimą filme.

Šiame filme Eminemas pasirodo absoliučiai kiekvienoje scenoje. Taip pat jis sukūrė ir visą garso takelį. Už „Lose Yourself“ dainą filme Eminemas gavo Oskaro apdovanojimą.

Tai buvo pirmas repo kūrinys, gavęs Oskarą. Tiesą sakant Eminemas taip nesitikėjo gauti apdovanojimo, kad net nepasirodė ceremonijoje.

Savo gimtajame Detroite Eminemas turi restoraną, pavadinimu „Mom’s spaghetti“.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *