Įdomūs faktai apie Eminemą

Eminemo tikras vardas yra Marshall Bruce Mathers III.

Eminemo slapyvardis kilo iš jo vardo ir pavardės inicialų – „M and M“.

Nors Eminemo tėvai buvo muzikantai, apie muzikinę karjerą ilgą laiką jis nė negalvojo. Būdamas paauglys jis svajojo tapti komiksų kūrėju. Tapti reperiu jis panoro tik išgirdęs Ice-T dainą „Reckless“ ir Beastie Boys hitą „License to Ill“.

Iki šių dienų Eminemas vis dar dievina komiksus. Atlikėjo teigimu, vienintelė skaityta knyga ne komiksas buvo LL Cool J autobiografija „I make my own rules“.

Eminemas taip pat patvirtino, kad komiksų skaitymas buvo vienas iš jo reabilitacijos nuo priklausomybių vaistų.

Po kelių nesėkingų bandymų prasimušti į muzikos pasaulį 1997 metais Eminemas sudalyvavo „Repo olimpiadioje“ Los Andžele. Jis užėmė antrą vietą.

Eminemui net tris kartus nepavyko baigti devintos klasės. Tada jis metė mokyklą. Visgi šiandien jis žinomas kaip plačiausią žodyną turintis dainininkas.

Jo dainose suskaičiuojama beveik 9 tūkstančiai skirtingų žodžių.

Eminemui taip pat priklauso Gineso rekordas už daugiausiai žodžių vienoje dainoje. 2013 metų single „Rap God“ jis „išpyškino“ 1560 žodžių. Po 4,28 per sekundę.

Eminemas taip pat gerai žinomas ir kaip filantropas. 2002 metais jis įkūrė „Marshall Mathers Foundation“ – ne pelno siekiančią organizaciją, Detroito paaugliams padedančią surasti doros kelią.

Nors daug kas galvoja, kad filmas „Aštunta mylia“ yra Eminemo autobiografija, Eminemas neigia vaidinęs savo gyvenimą filme.

Šiame filme Eminemas pasirodo absoliučiai kiekvienoje scenoje. Taip pat jis sukūrė ir visą garso takelį. Už „Lose Yourself“ dainą filme Eminemas gavo Oskaro apdovanojimą.

Tai buvo pirmas repo kūrinys, gavęs Oskarą. Tiesą sakant Eminemas taip nesitikėjo gauti apdovanojimo, kad net nepasirodė ceremonijoje.

Savo gimtajame Detroite Eminemas turi restoraną, pavadinimu „Mom’s spaghetti“.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai