Jautri akimirka: paralyžiuotas jaunikis pirmajam šokiui iškviečia savo išrinktąją

jautri-akimirka

27-erių Joey Johnson dar visai nesenai manė, kad jo gyvenimas jau palaidotas. 10 mėnesių atitarnavęs Afganistane ir grįžęs į Ameriką jis susipažino su mergina, vardu Michelle. Jis nuo pat pradžių žinojo, kad ši moteris bus jo žmona, tačiau likimas manė kitaip ir vos po 4 mėnesių draugystės pasiuntė porai didžiausią gyvenimo išbandymą – Joey pateko į motociklo avarija ir buvo paralyžiuotas. Vyras nuo krūtinės žemyn nejautė viso kūno.

Nors aplinkiniai manė, kad Michelle greitai išsiskirs su tikra našta tapusiu vaikinu, Joey nenuleido rankų ir 2012-ų metų balandį ryžosi avantiūrai – pasipiršo savo gyvenimo draugei. Michelle pasakė „taip“ ir netrukus pora jau planavo savo vestuves.

Vestuvių akimirka

Vestuvių akimirka

Nors pati Michelle yra vestuvių planuotoja, ji net neįsivaizdavo kokią staigmeną jai iškrės Joey. Šventinio vakaro metu mama ir uošvienė jai pasiūlė nueiti į kitą kambarį truputėlį atsipūsti nuo šurmulio. Kai ji grįžo į šokių salę, Michelle buvo šokiruota – praktiškai visi vestuvių svečiai liejo ašaras, o Joey stovėjo vidury salės ant savo kojų.

Jaunavedžių šokį drąsiai galima būtų vadinti viena romantiškiausių kada nors matytų akimirkų:

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *