Milijardierius pasiūlė 65 mln. dolerių atlygį vyrui, vesiančiam jo lesbietę dukrą

Milijardierius su savo dukra

Milijardierius su savo dukra

Milijardierius laivybos magnatas iš Honkongo pasiūlė protu nesuvokiamą sumą pinigų vyrui, panorusiam vesti jo lesbietę dukrą. Cecil Chao Sze apie būsimąjį žentą, kuriam pažadėjo 65 milijonus JAV dolerių, kalbėjo: „Man nesvarbu, turčius jis ar vargšas. Svarbiausia, kad turėtų gerą ir dosnią širdį“.

Prie tokio kraštutinumo turtuolį pastūmėjo tai, kad jo 33 metų dukra Gigi Chao nesenai paskelbė tekėsianti už ilgametės savo draugės Sean Eav. Vestuvės jau buvo suplanuotos Prancūzijoje, tačiau jaunosios tėvas kategoriškai jas uždraudė ir viešai paskelbė, kad Sean yra vieniša ir ieško gyvenimo partnerio. Cecil Chao Sze pabrėžė, kad 65 milijonų dolerių atlygis yra tik būdas atkreipti vyrų dėmesį ir jį gaus tik tas vienintelis, kuris pavergs jo dukters širdį. Negana to, be piniginio honoraro jaunikis dar bus įtrauktas į savo žmonos tėvo verslą.

Įdomu dar ir tai, kad pats Cecil Chao Sze niekad nebuvo vedęs, o kartą gyrėsi per gyvenimą turėjęs daugiau nei 10.000 moterų. Tačiau dabar 76 metų „playbojus“ nori nutraukti jau septynerius metus trunkančią dukros homoseksualią draugystę ir ištekinti ją už to vienintelio. Pati Gigi atskleidė, kad jos tėvui pranešus apie šį keistą apdovanojimą, ji kaip mat buvo užpulta prašymais tapti draugais ir žinutėmis „Facebook“ bei kituose socialiniuose tinklapiuose.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. Vytautasjodeika parašė:

    Pinigai cia nepades,neben suras vyriskos gymines drauga, nelaiminga mergina

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *