Pristatytas pirmasis visiems prieinamas liukso klasės tankas

liukso-klases-tankas

Jei esate autosporto, o ypač – bekelės varžybų, gerbėjas, jums ši transporto priemonė tikrai patiks. Pristatome pirmąjį pasaulyje tanką su visais patogumais – „Ripsaw EV2“!

liukso-klases-tankas2

Pasak šį tanką sukūrusios kompanijos „How and Howe Tech“, „Ripsaw“ pirmtakas iš pradžių buvo kuriamas kariniais tikslais. Tačiau kai kompanija 2013-aisiais suprato, kad jų pagamintas tankas yra greičiausias pasaulyje, jie nusprendė sukurti tokį tanką, kuriuo galėtų mėgautis kiekvienas šių transporto priemonių entuziastas. Na gal ne absoliučiai kiekvienas, o tik tie, kurie turi atliekamus kelis šimtus tūkstančių eurų. Tiksli „Ripsaw EV2“ kaina neįvardijama, mat kiekvienas tankas kuriamas individualiai, su kliento norima komplektacija. Gavusi užsakymą kompanija įsipareigoja tanką pagaminti per 6 mėnesius.

liukso-klases-tankas3

Apie šio tanko technines galimybes kol kas žinoma nedaug. Žurnalistams tik pavyko iššniukštinėti, kad tanką į priekį veja 600 arklio galių dyzelinis variklis, o interjeras labai primena Betmeno automobilį – betmenmobilį.

liukso-klases-tankas4

Pažiūrėjus vaizdo įrašą susidaro įspūdis, kad šiam tankui neįveikiamų kelių nėra. Įdomu būtų pamatyti jo pasirodymą „Dakaro“ varžybose. Jei tik ten galėtų pasirodyti vikšrinė transporto priemonė.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *