Kemperis su antru aukštu ir liftu – Kinijos keliautojų trokštamas žaisliukas

Jei manėte, kad kelionės kemperiu yra nepatogus užsiėmimas dėl ankštos erdvės ir privatumo stokos, jūsų mąstymą visam laikui pakeis Maxus V90 Life Home Villa Edition modelis. Kelyje šis automobilis atrodo kaip įprastinis šių laikų kemperis, tačiau sustojęs stovyklavietėje jis transformuojasi į įspūdingą dviejų aukštų namą ant ratų.

Kemperis ne tik praplatėja, kai į šonus išsiskleidžia jo sienos, bet ir paaukštėja, kai išsiskleidžia antrasis kemperio aukštas, kuris, kelionės metu, būna suskleistas stogo bagažinėje.

Įdomu tai, kad patekimas į antrą aukštą yra ne kokiais nors laiptais, ar kopetėlėmis, o tikrų tikriausiu liftu, pritaikytu vienam žmogui. Antrame aukšte įrengtas miegamasi kambarys su plačiais langais, tad jame galima ne tik puikiai išsimiegoti, bet ir grožėtis panoraminiu vaizdu.

Kol kas gamintojai apie kemperio pardavimus už Kinijos ribų nekalba, tačiau pačioje Kinijoje šis automobilis jau sulaukė nemažai dėmesio iš vietinių turtuolių. Ir tikrai, bet kas šio kemperio įpirkti negali, nes jo kaina siekia 2.68 milijonus juanių arba 339 tūkst. eurų.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. Arvis parašė:

    Įdomiausia kai uždraus VDV ariklius,bet kinam px,- pavydžiu šalis žiūri savo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *