Olandijoje siautėja naktinis automobilių puošeiva

automobiliu-tiuningas

Pastaruoju metu Amsterdamo (Olandija) gyventojai miega neramiai. Ypač tie, kurie turi automobilius. Nes ryte atsibudęs gali rasti savo transporto priemonę „patiuninguotą“ kartonu.

Paslaptingas geradaris (o gal vandalas?), kuris naktimis „puošia“ automobilius, kurį laiką buvo niekam nežinomas, tačiau nesenai jį pavyko identifikuoti – tai menininkas ir fotografas Max Siedentopf. Vyras kiekvieną naktį išeina iš namų pasiėmęs krūvą kartoninių dėžių ir lipnios juostos. Šių įrankių jam pakanka, kad automobiliai per naktį taptų tikrais meno kūriniais.

automobiliu-tiuningas2

Žiniasklaidai menininkas atskleidė, jog tai daro dėl to, kad visi žmonės ėmė išsižadėti individualumo. Anksčiau daliai jų individualumo suteikdavo automobilių puošimas (tiuningavimas), tačiau ir ši saviraiškos forma pastaruoju metu yra pamiršta. Taigi Max‘as sumanė automobilius paversti išskirtiniais be jų savininkų sutikimo.

automobiliu-tiuningas3

Vyras atskleidė, kad nei vieną kartą nematė reakcijos žmonių, kurių automobilius jis „puošia“. Max‘as stengiasi visą darbą atlikti per keletą minučių, o tada susirinkti įkalčius ir dėti į kojas.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *