Už 15 proc. priedą prie algos 40 darbuotojų sutiko išsitatuiruoti darbdavio logotipą

Vienas iš darbuotojų demonstruoja šviežutėlę tatuiruotę

Vienas iš darbuotojų demonstruoja šviežutėlę tatuiruotę

Kiekvienas verčiasi taip, kaip sugeba. Štai vieno tatuiruočių salonų tinklo, įsikūrusio Niujorke, vadovai savo darbuotojas pasiūlė įdomų sandorį – jei šie ant savo kūnų sutiktų išsitatuiruoti kompanijos logotipą, jų alga būtų pakelta 15 proc. Taigi, 40 darbuotojų iš 800 nė nedvejodami sutiko visą gyvenimą reklamuoti savo darbdavį ir jau džiaugiasi didesnėmis algomis.

Įprastai žmonės darosi tatuiruotes tam, kad išreikštų savo asmenybę, tačiau „Rapid Realty“ darbuotojams tai tik dar vienas būdas užsidirbti daugiau pinigų. Kompanijos vadovas Anthony Lolli neprisiėmė šios idėjos nuosavybės teisių sau, pasak jo, tai vieno iš darbuotojų idėja. Pasirodo, kad vienas nutrūktgalvis pats išsitatuiravo kompanijos logotipą nemokamai ir Anthony tiesiog liko sužavėtas idėjos, bei nusprendė ištikimą darbininką apdovanoti priedais prie algos.

Pasak Anthony, nėra numatyta kokio dydžio ar ant kurios kūno vietos tatuiruotė turėtų būti padarytą. Pavyzdžiui viena iš darbuotojų tatuiruotę pasidarė už ausies, kur ją pilnai užstoja plaukai, tačiau tai jai netrukdo kas mėnesį džiaugtis 15 proc. priedu prie algos.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *