Faktai, kurių nežinojote apie populiarius filmus

Filmuojant filmą „Didysis Getsbis“ komanda turėjo užsakyti 100 tūkst. litrų vandens lietaus scenai sukurti. Paradoksalu, bet vos nufilmavus tą sceną su dirbtiniu lietumi, filmavimo vietoje lijo 3 dienas iš eilės.

Tomas Hanksas neėmė atlygio už filmą „Forestas Gampas“. Vietoj įprastinio kontrakto jis paprašė suteikti jam filmo akcijų. Šios vėliau virto beveik 40 mln. dolerių, o tokios sumos aktorius turėdamas įprastinį kontraktą jokiu būdu nebūtų gavęs.

Nors filme „300: Imperijos gimimas“ gausu scenų, vykstančių vandenyje arba laivuose, filmas buvo visiškai sausas. Visas filme matomas vanduo buvo pridėtas specialiaisiais efektais.

Besiruošdama filmui „Bridžitos Džones dienoraštis“ pagrindinė aktorė Rene Zellweger mėnesiui įsidarbino vienoje Britanijos leidykloje. Per visą laiką niekas iš kolegų jos neatpažino kaip aktorės. Negana to, ji netgi laikė ant savo darbo stalo tuometinio savo vaikino Džimo Kerio nuotrauką ir niekam tai neužkliuvo.

Filmuojant „Bado žaidynes“ Jeniffer Lawrence aktoriui Josh Hutcherson norėjo įrodyti, kad ji gali pašokus spirti jam virš galvos ir šio nekliudyti. Vietoj to Joshas patyrė smegenų sutrenkimą.

Filmo „Snieguolė ir medžiotojas“ pradžioje matomi kraujo lašai yra visiškai tikri. Filmo režisierius Rupertas Sandersas nutarė, kad dirbtinis kraujas atrodo netikroviškai, tad pats įsipjovė pirštą ir „paaukojo“ savo kraujo.

Will Smith taip susidraugavo su šuniu filmo „Aš esu legenda“ filmavimų metu, kad net bandė jį pasiimti auginti, tačiau to neleido šuns treneris.

Tomas Sizemore’as kovojo su narkotikų priklausomybe „Gelbstint eilinį Rajaną“ filmavimų metu. Jam buvo iškelta sąlyga, kad jei bent kartą filmavime pasirodys apsvaigęs, jis tuojau pat bus atleistas, o filmas perfilmuotas su kitu aktoriumi net jei ir tektų jį perfilmuoti absoliučiai visą. Tomas kasdien turėjo atlikti narkotikų testą ir šį bandymą išlaikė.

Filmuojant filmą „Kazino Royale“ pirmosios susišaudymo scenos metu Danielis Kreigas neteko abiejų priekinių dantų. Jo dantistui teko skristi iš Londono, kad kaip įmanoma greičiau viską sutvarkytų.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *