Faktai, kurių nežinojote apie populiarius filmus

Filmuojant filmą „Didysis Getsbis“ komanda turėjo užsakyti 100 tūkst. litrų vandens lietaus scenai sukurti. Paradoksalu, bet vos nufilmavus tą sceną su dirbtiniu lietumi, filmavimo vietoje lijo 3 dienas iš eilės.

Tomas Hanksas neėmė atlygio už filmą „Forestas Gampas“. Vietoj įprastinio kontrakto jis paprašė suteikti jam filmo akcijų. Šios vėliau virto beveik 40 mln. dolerių, o tokios sumos aktorius turėdamas įprastinį kontraktą jokiu būdu nebūtų gavęs.

Nors filme „300: Imperijos gimimas“ gausu scenų, vykstančių vandenyje arba laivuose, filmas buvo visiškai sausas. Visas filme matomas vanduo buvo pridėtas specialiaisiais efektais.

Besiruošdama filmui „Bridžitos Džones dienoraštis“ pagrindinė aktorė Rene Zellweger mėnesiui įsidarbino vienoje Britanijos leidykloje. Per visą laiką niekas iš kolegų jos neatpažino kaip aktorės. Negana to, ji netgi laikė ant savo darbo stalo tuometinio savo vaikino Džimo Kerio nuotrauką ir niekam tai neužkliuvo.

Filmuojant „Bado žaidynes“ Jeniffer Lawrence aktoriui Josh Hutcherson norėjo įrodyti, kad ji gali pašokus spirti jam virš galvos ir šio nekliudyti. Vietoj to Joshas patyrė smegenų sutrenkimą.

Filmo „Snieguolė ir medžiotojas“ pradžioje matomi kraujo lašai yra visiškai tikri. Filmo režisierius Rupertas Sandersas nutarė, kad dirbtinis kraujas atrodo netikroviškai, tad pats įsipjovė pirštą ir „paaukojo“ savo kraujo.

Will Smith taip susidraugavo su šuniu filmo „Aš esu legenda“ filmavimų metu, kad net bandė jį pasiimti auginti, tačiau to neleido šuns treneris.

Tomas Sizemore’as kovojo su narkotikų priklausomybe „Gelbstint eilinį Rajaną“ filmavimų metu. Jam buvo iškelta sąlyga, kad jei bent kartą filmavime pasirodys apsvaigęs, jis tuojau pat bus atleistas, o filmas perfilmuotas su kitu aktoriumi net jei ir tektų jį perfilmuoti absoliučiai visą. Tomas kasdien turėjo atlikti narkotikų testą ir šį bandymą išlaikė.

Filmuojant filmą „Kazino Royale“ pirmosios susišaudymo scenos metu Danielis Kreigas neteko abiejų priekinių dantų. Jo dantistui teko skristi iš Londono, kad kaip įmanoma greičiau viską sutvarkytų.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai