Vaikinas su 10,8 cm ilgio liežuviu pretenduoja tapti ilgiausio liežuvio pasaulyje savininku

21-erių K Praveen iš Indijos nesenai savo šalies rekordų agentūros buvo pripažintas ilgiausio liežuvio savininku Indijoje. Ir trūksta tik nedidelio formalumo, kad 10,8 centimetrų ilgio liežuvis būtų pripažintas ilgiausiu pasaulyje.

Vidutinis vyriško liežuvio ilgis yra 8,5 centimetro, tad K Praveen liežuvis yra net 2,3 centimetrais ilgesnis už statistinio vyro. Jaunasis robotikos studentas Indijoje jau kurį laiką stebina visuomenę. Pavyzdžiui nesenai jis pateko į Azijos rekordų knygą, kai per minutę net 219 kartų sugebėjo su liežuviu pasiekti savo nosies galiuką. Ir tai dar ne jo liežuvio galimybių riba – K Praveen laisvai gali palaižyti savo alkūnę ir beveik pasiekia savo akį. Be to, jis turi unikalų gebėjimą, kuomet savo liežuvį per burną sugeba įkišti į nosies ertmę…

Tačiau visų šių pasiekimų nepakanka, kad vaikinas patektų į Gineso rekordų knygą. Ir tik dėl vieno niuanso – jis neturi pinigų, kad galėtų pasirodyti Gineso rekordų knygos atstovams. Visgi manoma, kad vyrukui išpopuliarėjus už Indijos ribų Gineso rekordų knygos atstovai patys pas jį atvyks, nes jei matavimai teisingi, tai dabartinį ilgiausio liežuvio rekordininką K Praveen lenkia beveik visu centimetru. Dabartinio Gineso rekordininko Nick Stoeberl iš Kalifornijos liežuvio ilgis yra 10,1 centimetras.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *