TOP10: Įdomiausi Europos viešbučiai

Europoje apstu penkių žvaigždučių viešbučių, kuriuos gali apsistoti kiekvienas, šiek tiek pataupęs pinigų. Tačiau mes jums paruošėme sąrašą viešbučių, kuriuose nakvynė yra neįkainojama, nes tai viešbučiai, kurie yra unikalūs.

„Treehotel“, Švedija

Vaikystėje visi svajojome turėti namelį medyje. Jei tokiame neteko pabūvoti būnant vaiku, galite išpildyti savo svajonę dabar. Harads miško medžiuose, Švedijoje, yra įsikūręs tikras namelių medžiuose miestelis. Čia rasite ir medžiuose kybančią skraidančią lėkštę, ir paukščio lizdo formos namelį, ir netgi veidrodinį kubą. Visuose numeriuose yra tualetai bei kriauklės, o pro langus atsiveria nepakartojamas miškų peizažas.

„Treehotel“ nakvynės kainos ir rezervacija

„ION Adventure Hotel“, Islandija

Ko gero kiekvienas, keliaujantis į Islandiją, svajoja savo akimis pamatyti vieną įspūdingiausių gamtos reiškinių – šiaurinę pašvaistę. Kad toks noras virstų realybe Thingvellir nacionaliniame parke buvo įkurtas viešbutis, skirtas šio gamtos reiškinio stebėjimui. Pats viešbutis niekuo neypatingas, ypatinga jo lokacija. Viešbutis pastatytas vidury Hengill kalnų ir iš jo atsiveria vaizdas į vulkanus bei Thingvallavatn ežerą, o laimingiausieji naktimis čia gali mėgautis ir šiaurine pašvaiste.

„ION Adventure Hotel“ nakvynės kainos ir rezervacija

„No Man’s Fort“, Jungtinė Karalystė

Netoli Portsmuto, tiesiog Atlanto vandenyne, stovi Viktorijos laikus menantis fortas, čia pastatytas 1880 metais. Tais laikais jo paskirtis buvo apsaugoti Portsmutą nuo nenuspėjamos Napoleono III kariaunos. Karo grėsmei pranykus čia buvo įrengtas prabangus viešbutis su 22 kambariais. Viešbučio svečiai taip pat gali apsilankyti čia esančiame švyturyje, kabareto bare bei lazerių arenoje. Nuošali vietelė pabėgti nuo miesto šurmulio, kurioje galėsite pabūti su savimi.

„No Man’s Fort“ nakvynės kainos ir rezervacija

„Icehotel“, Švedija

Švedijos šiaurėje esantis „Icehotel“ viešbutis kasmet pastatomas vis iš naujo. Kodėl? Nes jis statomas iš ledo ir kiekvieną pavasarį viešbutis paprasčiausiai ištirpsta. Ledas imamas iš čia pat esančios Torne upės ir maišomas su sniegu, tokiu būdu iš ledo luitų galima pastatyti tvirtą statinį, pritaikytą netgi nakvynei. O nakvynė čia tikrai nepakartojama. Ledo nameliuose palaikoma nuo -2 iki -8°C  temperatūra, o kad klientai nesušaltų, jie miega ant elnių kailiais apklotų lovų. Nelinkę į ekstremalumą klientai gali mėgautis ir šiltaisiais kambariais, tačiau jei jau čia apsilankėte, rekomenduojame patirti ką reiškia naktis ledo namelyje.

„Icehotel“ nakvynės kainos ir rezervacija

„V8 Hotel“, Vokietija

Štutgartą drąsiai galima būtų tituluoti automanų Rojumi Europoje. Čia įsikūrę ne tik „Mercedes“ bei „Porsche“ muziejai, bet ir neeilinis „V8“ viešbutis, kuriame viskas primena automobilių istoriją. Netgi lovos miegamuosiuose čia pagamintos iš retro automobilių kėbulų. Viešbutis įsikūręs nebenaudojamo oro uosto pastate, o iki „Mercedes“ gamyklos yra vos 500 metrų. Viešbučio svečiai netgi gali gauti ekskursiją į gamyklą.

„V8 Hotel“ nakvynės kainos ir rezervacija

„Vliegtuigsuite Teuge“, Olandija

Nors daug kas negali pakęsti, kai tenka miegoti lėktuvuose, tačiau šiame lėktuve nakvoti yra vienas malonumas. Senas lėktuvas, stovintis oro uosto teritorijoje, dabar įrengtas kaip prabangus viešbutis su nuosava terasa. 40 metrų ilgio lėktuve rasite prabangias miegamojo ir svetainės zonas, sukūrinę vonią, sauną ir, kas svarbiausia, pilotų kabiną, kurioje galėsite praleisti tiek laiko, kiek tik norėsite.

„Vliegtuigsuite Teuge“ nakvynės kainos ir rezervacija

„Långholmen Hotell“, Švedija

Retas kuris trokšta leisti naktis kalėjime, tačiau ištroškę nuotykių atvykę į Stokholmą ryžtasi nakvynei buvusiame Långholmen kalėjime. 1880 metais statyti baigtas kalėjimas ilgus metus buvo pagrindinė kalinimo įstaiga Švedijoje. Tačiau tarp 1972 ir 1975 metų pamažu visi kaliniai iškeldinti į naujus kalėjimus ir jau 1989 ši vieta tapo turistų traukos centru. Mat kalėjimas virto viešbučiu ir muziejumi, kuriame kiekvienas gali praleisti naktį įkalinimo kameroje.

„Långholmen Hotell“ nakvynės kainos ir rezervacija

„Kakslauttanen Arctic Resort“, Suomija

Suomijos Šiaurėje, visai netoli Kalėdų Senelio namų – Laplandijos, yra įsikūręs unikalus iglu miestelis. Tiesa, šie eskimiški iglu pagaminti ne iš ledo, tačiau pro jų stogus dieną naktį galima grožėtis dangumi ir mėgautis šiluma, tvyrančia viduje. Miegodami po atviru dangumi jausitės miegantys ne 5 žvaigždučių, o milijonų žvaigždžių viešbutyje. O jei pasiseks, naktį galite išvysti net ir šiaurinę pašvaistę. Viešbučio teritorijoje taip pat yra didžiausia dūmų sauna, o ištroškę pramogų gali užsisakyti haskių arba elnių safarius.

„Kakslauttanen Arctic Resort“ nakvynės kainos ir rezervacija

„CityHub Amsterdam“, Olandija

Jei jūsų prioritetas keliaujant yra ne kuo prašmatnesnis viešbutis, o miesto tyrinėjimas arba naujų pažinčių užmezgimas, nakvynę paliekant antrame plane, rekomenduojame Amsterdame įsikūrusį CityHub. Mieste, kuriame nakvynės kainos gana aukštos, jūs galite apsistoti viešbutyje, kuris siūlo izoliuotas kapsules nakvynei. Kapsulėje rasite viską, ko reikia – patogią lovą, nemokamą internetą, elektros lizdą, ir kelias vietas daiktams susidėti. Už kapsulės sienų galėsite bendrauti su kitais viešbučio svečiais savitarnos bare arba poilsio zonose. Visas viešbutis yra sukurtas tarsi millennials kartos namai.

„CityHub Amsterdam“ nakvynės kainos ir rezervacija

„STF Jumbo Stay Stockholm“, Švedija

Dar vienas lėktuvas, tik šįkart – kur kas didesnis. Tiesa, šis Arlanda oro oste stovintis „Boeing 747“ nebus skirtas individualiai tik jums. Juo turėsite dalintis su kitais keliautojais, tačiau nakvynė jame kainuoja keliskart pigiau nei Olandijoje aprašytame lėktuve. Kaip atskirą numerį čia galima užsisakyti nakvynę pilotų kabinoje ar netgi lėktuvo turbinose įrengtuose kambariuose. Ar daug iš jūsų draugų gali pasigirti miegojęs lėktuvo turbinoje? Turbūt, kad ne. Būkite pirmas!

„STF Jumbo Stay Stockholm“ nakvynės kainos ir rezervacija

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *