Per naktį moters kieme išdygo nykštukų armija

sodo-nykstukai

Moteris iš Devono (Anglija) buvo lengvai šokiruota, kai praskleidusi savo kambario užuolaidas pamatė daugiau nei šimtą į ją žvelgiančių siluetų. Pasirodo, kažkas pokštaudamas, o gal grasindamas, jos kieme pastatė 107 nykštukus.

„Ok, kas po velnių priešais mano duris pastatėt 100 gnomų?!?!“, – savo „Facebook“ paskyroje rašė netikėtą radinį aptikusi Marcela Telehanicova. Įdomu tai, kad nykštukų armijai išdėstyti kieme pokštininkai turėjo vos kelias valandas. Mat 21:30 grįžusi namo Marcela kieme nepastebėjo nieko neįprasto, o nykštukus pamatė prieš miegą, maždaug 1:30 nakties užtraukdama kambario užuolaidas.

nykstukai-kieme

Marcela šį incidentą įvardijo kaip geriausią ir keisčiausią jai kada nors nutikusį dalyką. „Nežinau kas tai padarė, bet man tai patinka. Norėčiau susitikti su tuo žmogumi ir spausdama ranką pasakyti „Šaunuolis, privertei mane juoktis““, – teigė moteris.

Tiek Marcela, tiek ir policija iš pradžių manė, kad nykštukai buvo pavogti iš kokios nors vietinės sodo dekoracijomis prekiaujančios parduotuvėlės. Tačiau apklausus parduotuvių savininkus niekas nepasigedo 107 nykštukų. Jei neatsiras jų savininkas, Marcela po 28 dienų galės juos pasilikti.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *