Faktų mišrainė [56 dalis]

Prieš 10 tūkstančių metų bebrai buvo dabartinių meškų dydžio.

2020-aisiais Vatikanas užcenzūravo Popiežiaus Pranciškaus viešą pasakymą, kad viskis yra tikrasis švęstas vanduo.

Seniausias žmogus istorijoje, Jeanne Calment, rūkė nuo 21-erių iki 117 metų. Rūkyti ji metė likus penkiems metams iki mirties, kuri atėjo būnant 122-ejų.

Britų Indijos egzistavimo laikais ši teritorija kentėjo nuo itin gausaus kobrų kiekio. Tuomet valdžios atstovai pasiūlė premijas už kiekvieną pagautą kobrą. Visgi, planas taip sumažinti kobrų populiaciją nenusisikė, mat vietiniai siekdami gauti premijas ėmė veisti kobras ir keisti jas į pinigus. Galiausiai programą atšaukus situacija dar labiau pablogėjo, mat nebedalinant premijų visas augintas kobras žmonės tiesiog paleido į laisvę ir taip dar labiau išaugino jų populiaciją.

Rihanną išpopuliarinęs hitas „Umbrella“ iš tiesų buvo parašytas Britney Spears.

Kai Čekoslovakija buvo padalinta, tuo pačiu buvo padalintas ir jos himnas. Čekija ir Slovakija abi naudoja po pusę senojo himno.

Jei į burną įsidėsite du šiaudelius, tačiau tik vieno iš jų antrą galą įmerksite į gėrimą, atsigerti jums nepavyks.

Gineso rekordų knyga buvo išleista Guinness alaus daryklos, kad užbaigtų visus baruose kylančius ginčus dėl to, kas greičiausias, kas didžiausias, kas mažiausias ir t.t.

Vidutinis 3 valandų beisbolo mačas turi vos 18 minučių gryno žaidimo.

Jei iki 35-erių kažko neparagavote (pvz.: sušių), tai yra 95% tikimybė, kad niekada to ir nebeparagausite. Senstant žmogus darosi nebe toks imlus naujiems pirmiems kartams.

Taip pat skaitykite:
Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai