Faktų mišrainė [56 dalis]

Prieš 10 tūkstančių metų bebrai buvo dabartinių meškų dydžio.

2020-aisiais Vatikanas užcenzūravo Popiežiaus Pranciškaus viešą pasakymą, kad viskis yra tikrasis švęstas vanduo.

Seniausias žmogus istorijoje, Jeanne Calment, rūkė nuo 21-erių iki 117 metų. Rūkyti ji metė likus penkiems metams iki mirties, kuri atėjo būnant 122-ejų.

Britų Indijos egzistavimo laikais ši teritorija kentėjo nuo itin gausaus kobrų kiekio. Tuomet valdžios atstovai pasiūlė premijas už kiekvieną pagautą kobrą. Visgi, planas taip sumažinti kobrų populiaciją nenusisikė, mat vietiniai siekdami gauti premijas ėmė veisti kobras ir keisti jas į pinigus. Galiausiai programą atšaukus situacija dar labiau pablogėjo, mat nebedalinant premijų visas augintas kobras žmonės tiesiog paleido į laisvę ir taip dar labiau išaugino jų populiaciją.

Rihanną išpopuliarinęs hitas „Umbrella“ iš tiesų buvo parašytas Britney Spears.

Kai Čekoslovakija buvo padalinta, tuo pačiu buvo padalintas ir jos himnas. Čekija ir Slovakija abi naudoja po pusę senojo himno.

Jei į burną įsidėsite du šiaudelius, tačiau tik vieno iš jų antrą galą įmerksite į gėrimą, atsigerti jums nepavyks.

Gineso rekordų knyga buvo išleista Guinness alaus daryklos, kad užbaigtų visus baruose kylančius ginčus dėl to, kas greičiausias, kas didžiausias, kas mažiausias ir t.t.

Vidutinis 3 valandų beisbolo mačas turi vos 18 minučių gryno žaidimo.

Jei iki 35-erių kažko neparagavote (pvz.: sušių), tai yra 95% tikimybė, kad niekada to ir nebeparagausite. Senstant žmogus darosi nebe toks imlus naujiems pirmiems kartams.

Taip pat skaitykite:
Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *