Ketvirtį milijono eurų laimėjęs vyras negali atsiimti prizo, nes yra nelegalus imigrantas

Įsivaizduokite, kad vieną dieną svečioje šalyje nusiperkate nutrinamą loterijos bilietą ir netikėtai laimite ketvirtį milijono eurų. Skamba kaip neįtikėtina sėkmė? Tačiau viskas ne taip paprasta, jei esate nelegalus imigrantas šalyje ir negalite įrodyti savo tapatybės. Būtent taip nutiko vienam alžyriečiui Belgijoje.

Prieš mėnesį 28-erių imigrantas iš Alžyro viename Belgijos uostamiestyje nusipirko 5 eurų vertės nutrinamą loterijos bilietą ir sužinojo, kad laimėjo pagrindinį 250 tūkst. eurų prizą. Dar kelis kartus patikrinęs bilietą su draugu ir parduotuvės savininku jis kreipėsi į loterijos atstovybę ir čia buvo greitai nuleistas ant žemės iš po padebesių.

Pasirodo, norint atsiimti laimėjimą Belgijoje turi patvirtinti savo tapatybę ir turėti banko sąskaitą šioje šalyje. Bėda ta, kad vyras į Belgiją imigravo be jokių asmeninių daiktų, pinigų ir dokumentų bei čia kurį laiką gyveno nelegaliai. Vyrui neliko nieko kito, kaip tik kreiptis į advokatą ir bandyti įrodyti kas jis toks yra bei atgauti savo laimėjimą.

Laimėtojas netgi bandė į atstovybę laimėjimo atsiimti pasiųsti savo draugus, kurie turėjo visus reikiamus dokumentus. Visgi šie už tokį dalyką kuriam laikui buvo sulaikyti, nes atrodė visai kitaip nei vyras, kurį parduotuvės stebėjimo kameros užfiksavo perkantį laimingąjį bilietą. Įtariant sukčiavimą arba vagystę vyrai buvo sulaikyti ir tik laimėtojo advokato dėka pavyko išsiaiškinti visą situaciją bei paleisti juos į laisvę.

Šiuo metu laimėtojas iš Alžyre gyvenančių savo artimųjų bando gauti savo tapatybę įrodančius dokumentus. Visgi, laiko nėra tiek daug, nes anot loterijos taisyklių prizas turi būti atsiimtas per metus laiko. Kol vyksta šis procesas Belgijos migracijos tarnyba pažadėjo nedeportuoti vyro iš šalies. Tikimės, kad po nepilnų metų laimingasis vyras galės grįžti į Alžyrą jau su ketvirčiu milijono eurų kišenėje.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai