Ketvirtį milijono eurų laimėjęs vyras negali atsiimti prizo, nes yra nelegalus imigrantas

Įsivaizduokite, kad vieną dieną svečioje šalyje nusiperkate nutrinamą loterijos bilietą ir netikėtai laimite ketvirtį milijono eurų. Skamba kaip neįtikėtina sėkmė? Tačiau viskas ne taip paprasta, jei esate nelegalus imigrantas šalyje ir negalite įrodyti savo tapatybės. Būtent taip nutiko vienam alžyriečiui Belgijoje.

Prieš mėnesį 28-erių imigrantas iš Alžyro viename Belgijos uostamiestyje nusipirko 5 eurų vertės nutrinamą loterijos bilietą ir sužinojo, kad laimėjo pagrindinį 250 tūkst. eurų prizą. Dar kelis kartus patikrinęs bilietą su draugu ir parduotuvės savininku jis kreipėsi į loterijos atstovybę ir čia buvo greitai nuleistas ant žemės iš po padebesių.

Pasirodo, norint atsiimti laimėjimą Belgijoje turi patvirtinti savo tapatybę ir turėti banko sąskaitą šioje šalyje. Bėda ta, kad vyras į Belgiją imigravo be jokių asmeninių daiktų, pinigų ir dokumentų bei čia kurį laiką gyveno nelegaliai. Vyrui neliko nieko kito, kaip tik kreiptis į advokatą ir bandyti įrodyti kas jis toks yra bei atgauti savo laimėjimą.

Laimėtojas netgi bandė į atstovybę laimėjimo atsiimti pasiųsti savo draugus, kurie turėjo visus reikiamus dokumentus. Visgi šie už tokį dalyką kuriam laikui buvo sulaikyti, nes atrodė visai kitaip nei vyras, kurį parduotuvės stebėjimo kameros užfiksavo perkantį laimingąjį bilietą. Įtariant sukčiavimą arba vagystę vyrai buvo sulaikyti ir tik laimėtojo advokato dėka pavyko išsiaiškinti visą situaciją bei paleisti juos į laisvę.

Šiuo metu laimėtojas iš Alžyre gyvenančių savo artimųjų bando gauti savo tapatybę įrodančius dokumentus. Visgi, laiko nėra tiek daug, nes anot loterijos taisyklių prizas turi būti atsiimtas per metus laiko. Kol vyksta šis procesas Belgijos migracijos tarnyba pažadėjo nedeportuoti vyro iš šalies. Tikimės, kad po nepilnų metų laimingasis vyras galės grįžti į Alžyrą jau su ketvirčiu milijono eurų kišenėje.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *