Faktų mišrainė [53 dalis]

Jei kosmose nebūtų garso izioliacijos, mes nuolat girdėtume garsus iš degančios saulės daugiau nei 100 decibelų garsumu. Garsas stiprumas būtų maždaug kaip už penkių metrų esančio grandininio pjūklo.

1985 metais Naujojo Orleano pakrantės gelbėtojai surengė vakarėlį siekdami atšvęsti metus, per kuriuos nei vienas žmogus nenuskendo. Vakarėlio metu nuskendo žmogus.

Mėlyna yra pati mėgstamiausia žmonių spalva. Kaip mėgstamiausią ją įvardina pusė amerikiečių bei europiečių.

2012 metais 400 ispanų futbolo sirgalių norėjo pamatyti savo komandos rungtynes Europos lygoje Bukarešte, Rumunijoje. Tačiau per klaidą nuskrido į Budapeštą, Vengrijoje.

Pirmąją savaitę, kai grįžtama prie vasaros laiko, avarijų skaičius išauga apie 10%.

1916 metais jaunas JAV verslininkas Jutoje norėjo pasistatyti banką. Tačiau jam reikalingos plytos buvo už 120 mylių nuo statybų vietos. Kadangi krovininiai mokesčiai būtų 4 kartus viršiję pačių plytų kainą, vyras paskaičiavo, kad jam bus kur kas pigiau kiekvieną plytą išsiųsti kaip paprastą pašto siuntą. Tad 80 tūkst. plytų buvo supakuotos po vieną ir išsiųstos paštu. Tai tapo priežastimi atsirasti draudimui nuo to laiko JAV paštu siųsti namus arba namų statybos priemones.

Anton Leeuwenhoek, mikroskopo išradėjas, po vienos nakties su žmona nusprendė su savo naujuoju išradimu ištirti savo paties spermą. Tuo metu dar nebuvo žinoma nieko apie spermos sandarą, tad mokslininkas tikėjosi per mikroskopą pamatyti mažyčius žmogeliukus.

2017 metais Didžiojoje Britanijoje atlikus apklausą paaiškėjo, kad 98% britų manosi esą mandagesni už bent 50% likusių tautų.

Vyras, kuris per mėnesį ejakuliuoja bent 21 kartą, turi 20% mažiau šansų susirgti prostatos vėžiu nei vyras, kuris per mėnesį ejakuliuoja tik 4-7 kartus.

Vienas iš Anoniminių Alkoholikų klubo idėjos kūrėjų Bill Wilson gulėdamas mirties patale paprašė viskio, tačiau seselė atsisakė išpildyti paskutinį jo norą ir jis mirė paskutinius 36 metus praleidęs blaiviai.

Taip pat skaitykite:
Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *