Vyras vedė identiškas trynukes, nes šios nenorėjo būti išskirtos

Vyras iš Kongo nesenai pribloškė ne tik savo šalies žmones, bet ir visą pasaulį, kai vienos ceremonijos metu vedė iškart visas tris identiškas trynukes.

32 metų vyras, vardu Luwizo, vedė seseris Natašą, Natali ir Nadege. Spalvinga vestuvių ceremonija greitai atsidūrė ne tik Kongo, bet ir kitų šalių naujienų portaluose. Pasirodo, kad vyro pažintis iš pradžių prasidėjo tik su viena iš trynukių – Natali. Kurį laiką jis nė nežinojo, kad ši turi seserų, tad Natali nusprendė, kad į pasimatymus su Luwizo gali pakaitomis vaikščioti visos trys seserys, tačiau elgtis kaip vienas asmuo. Šis, iš pažiūros, pokštas greitai virto abipuse meile. Galiausiai seserys ryžosi atskleisti savo mylimajam tiesą ir šis liko priblokštas, tačiau, visgi, nusprendė vesti visas tris seseris.

„Kai pasakėme, kad jis turės vesti mus visas tris, jis buvo šokiruotas. Bet kadangi jis pamilo mus tris, niekas nebegalėjo mūsų sustabdyti, nes mes visos jį irgi mylime“, – teigė Natalie.

Įdomu tai, kad glaudžių santykių siejamos trynukės visą gyvenimą manė, kad tik santuokos jas išskirs, tačiau sutikusios Luwizo jus sukurpė genialų planą, kad visos trys gali vesti vieną vyrą ir toliau likti kartu.

Savo ruožtu Luwizo apie šiuos santykius pasakojo taip: „Aš vos neapalpau. Pirmiausia aš paklausiau kuri iš jų yra Natali? Jos man pasakė, kad tai nesvarbu, nes aš skirtingomis dienomis susitikinėjau su jomis visomis. Iš pradžių buvau sumišęs, nes ketinau vesti tik Natali, tačiau tada supratau, kad negaliu kitų dviejų palikti nuošalyje.“

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *