Moteris rado tinginių svajonių darbą – pinigus ji gauna už tai, kad sėdi ant sofos

26-erių Anna Cherdantseva iš Ufos miesto Rusijoje dirba ko gero visų tinginių svajonių darbą. Ji pinigus gauna už tai, kad 10 valandų per dieną sėdi ant įvairių sofų.

Moterį pasamdė baldais prekiaujanti regiono lyderė „MZ5 Group“ kompanija. Šis baldų salonų tinklas ieškojo žmogaus, kuris ištisas dienas leistų ant jų sofų ir vertintų jų patogumą. Nieko nuostabaus, kad į vieną darbo vietą kandidatavo daugiau nei 5 tūkstančiai kandidatų. Tarp jų buvo ir Anna, kuri pripažino, kad visi nemokami darbo skelbimai jau buvo peržiūrėti ir šis marketingą išmanančiai merginai nukrito kaip iš giedro dangaus.

Galiausiai po ilgos atrankos darbas atiteko Anai, kuri, kaip pati teigia, mėgsta aktyvų gyvenimo būdą. Tačiau kas gi atsisakytų galimybės pasėdėti ant sofos ir gauti už tai pinigų? O už pirmus tris bandomojo laikotarpio mėnesius Anna gavo 56 tūkst. rublių, arba daugiau nei 800 eurų. Mums tai gal ir neatrodo dideli pinigai, bet Rusijoje tai pakankama suma pragyvenimui. Juolab žinant, kad minimali alga čia siekia vos daugiau nei 100 eurų per mėnesį.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *