52-ejų metų moteris atrodo taip gerai, kad aplinkiniai ją nuolat palaiko savo pačios sūnaus mergina

pamela-jacobs

Pamatę Pamela Jacobs iš Didžiosios Britanijos vargiai duotumėt jai daugiau nei 25 metus, tačiau, visų nuostabai, jai yra 52-eji ir ji turi 21-erių metų sūnų.

„Vyrai nuolatos komentuoja mano išvaizdą ir sakosi netikintys mano pasakytu amžiumi, neva aš meluoja. Tuomet aš jų paklausiu ar jie kada sutiko moterį, kuri sakydama amžių save sendintų. Įprastai atsakymas būna – ne.“, – apie sunkumus, su kuriais susiduria atrodydama taip jauna, pasakoja Pamela. Ji taip pat pripažįsta, kad ne kartą sūnaus pažįstamų buvo palaikyta jo mergina.

Pamela Jacobs su sūnumi

Pamela Jacobs su sūnumi

Moteris gali papasakoti galybę komiškų istorijų, kuriose jai teko atsidurti dėl savo stulbinamos išvaizdos. Tačiau šio straipsnio skaitytojos greičiausiai jau nori sužinoti Pamelo grožio paslaptį. Deja, bet turime jus nuvilti. Pamela pati nežino jokios paslapties. Ji tiesiog elgiasi taip, kaip jai patinka, nesilaiko jokių specialių dietų ir niekada gyvenime nėra pasidariusi jokios plastinės operacijos. Kartą į savaitę Pamela lankosi pirtyje, kas porą dienų atlieka veido šveitimo procedūrą ir niekad nepalieka namų be kremo nuo salės. O visa kita – genai. Pamela pripažįsta, kad jos motina irgi visada atrodė gerokai jauniau, nei jos bendraamžės.

pamela-jacobs2

Tiesa, Pamela neįsivaizduoja savo gyvenimo be kokosų aliejaus, kurį vartoja nuo mažų dienų. „Aš didelė kokosų aliejaus mėgėja. Mano mama nuolat įtrindavo juo visą mano odą ir plaukus. Kokosų aliejų aš naudoju ir gamindama maistą, o taip pat ir besivalydama makiažą“, – mažytę savo paslaptį atskleidė Pamela.

Sekantį mėnesį Pamelai sukaks 53-eji.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

2 komentarai

  1. Audra parašė:

    na atrodo tikrai įspūdingai! tikrai galima pagalvoti, kad 20 metų jaunesnė. va ką reiškia gerai parinktos veido odos priemonės, geras maistas ir gyvenimo būdas. https://swissmade.lt/collections/veido-serumai

  1. 20 rugsėjo, 2015

    […] produktais ir gausiai naudoja rapsų aliejų (kažkur jau girdėta grožio paslaptis? Prisiminkime Pamela Jacobs). Juo ji įtrina ne tik savo plaukus, bet ir visą kūną. „Aš naudoju aliejų savo odai bei […]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *