52-ejų metų moteris atrodo taip gerai, kad aplinkiniai ją nuolat palaiko savo pačios sūnaus mergina

pamela-jacobs

Pamatę Pamela Jacobs iš Didžiosios Britanijos vargiai duotumėt jai daugiau nei 25 metus, tačiau, visų nuostabai, jai yra 52-eji ir ji turi 21-erių metų sūnų.

„Vyrai nuolatos komentuoja mano išvaizdą ir sakosi netikintys mano pasakytu amžiumi, neva aš meluoja. Tuomet aš jų paklausiu ar jie kada sutiko moterį, kuri sakydama amžių save sendintų. Įprastai atsakymas būna – ne.“, – apie sunkumus, su kuriais susiduria atrodydama taip jauna, pasakoja Pamela. Ji taip pat pripažįsta, kad ne kartą sūnaus pažįstamų buvo palaikyta jo mergina.

Pamela Jacobs su sūnumi

Pamela Jacobs su sūnumi

Moteris gali papasakoti galybę komiškų istorijų, kuriose jai teko atsidurti dėl savo stulbinamos išvaizdos. Tačiau šio straipsnio skaitytojos greičiausiai jau nori sužinoti Pamelo grožio paslaptį. Deja, bet turime jus nuvilti. Pamela pati nežino jokios paslapties. Ji tiesiog elgiasi taip, kaip jai patinka, nesilaiko jokių specialių dietų ir niekada gyvenime nėra pasidariusi jokios plastinės operacijos. Kartą į savaitę Pamela lankosi pirtyje, kas porą dienų atlieka veido šveitimo procedūrą ir niekad nepalieka namų be kremo nuo salės. O visa kita – genai. Pamela pripažįsta, kad jos motina irgi visada atrodė gerokai jauniau, nei jos bendraamžės.

pamela-jacobs2

Tiesa, Pamela neįsivaizduoja savo gyvenimo be kokosų aliejaus, kurį vartoja nuo mažų dienų. „Aš didelė kokosų aliejaus mėgėja. Mano mama nuolat įtrindavo juo visą mano odą ir plaukus. Kokosų aliejų aš naudoju ir gamindama maistą, o taip pat ir besivalydama makiažą“, – mažytę savo paslaptį atskleidė Pamela.

Sekantį mėnesį Pamelai sukaks 53-eji.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. 20 rugsėjo, 2015

    […] produktais ir gausiai naudoja rapsų aliejų (kažkur jau girdėta grožio paslaptis? Prisiminkime Pamela Jacobs). Juo ji įtrina ne tik savo plaukus, bet ir visą kūną. „Aš naudoju aliejų savo odai bei […]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai