59-erių manekenė savo grožiu užgožia net perpus jaunesnes koleges

59-eriu-manekene

Būdama 59-erių manekenė Yasmina Rossi laužo visus madų pasaulio standartus. Nepaisydama garbaus amžiaus ir jau pražilusios galvos, ji dar niekad nesijautė esanti tokia graži. Negana to, ji dar niekad nebuvo ir tokia darbinga, šiuo metu moteris pristato net kelių žymiausių pasaulio gamintojų produkciją.

Prancūzė savo karjerą pradėjo tada, kai dauguma manekenių ją jau baigia – artėjant prie trisdešimtmečio. Tačiau savo karjeros viršūnę Yasmina pasiekė tik būdama 45-erių, kai persikraustė gyventi į Niujorką. Čia ji pradėjo dirbti su tokiais prekiniais ženklais kaip „Macy‘s“, „AT&T“ ir „Mastercard“. Galiausiai ji grįžo į Europą ir čia pradėjo dirbti su „Marks & Spencers“.

59-eriu-manekene2

Visi tik ir trokšta sužinoti amžino Yasmina grožio ir tobulos figūros paslaptį. Tačiau tokios nėra. Moteris paprasčiausiai jau ilgus metus maitinasi tik organiškais maisto produktais ir gausiai naudoja rapsų aliejų (kažkur jau girdėta grožio paslaptis? Prisiminkime Pamela Jacobs). Juo ji įtrina ne tik savo plaukus, bet ir visą kūną. „Aš naudoju aliejų savo odai bei plaukams. Kartą per savaitę aš ištrinu visą kūną aliejaus ir cukraus mišiniu. Kasdien suvalgau bent po vieną avokada bei naudoju tik organišką mėsą bei žuvį“, – pasakojo moteris.

modelis

Įdomu tai, kad Yasmina nė nesistengia maskuoti metų paliekamų ženklų. Ji didžiuojasi savo raukšlėmis ir žilais plaukais bei teigia, kad niekada gyvenime nesijautė esanti gražesnė. Be to, ji jau turi du anūkus.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. swissmade.lt parašė:

    didelė meilė sau, rūpestis, geras maistas, daug vandens, sporto, veido ir kūno priežiūros priemonės.. ir mes visos būsime gražios 😉

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *