59-erių manekenė savo grožiu užgožia net perpus jaunesnes koleges

59-eriu-manekene

Būdama 59-erių manekenė Yasmina Rossi laužo visus madų pasaulio standartus. Nepaisydama garbaus amžiaus ir jau pražilusios galvos, ji dar niekad nesijautė esanti tokia graži. Negana to, ji dar niekad nebuvo ir tokia darbinga, šiuo metu moteris pristato net kelių žymiausių pasaulio gamintojų produkciją.

Prancūzė savo karjerą pradėjo tada, kai dauguma manekenių ją jau baigia – artėjant prie trisdešimtmečio. Tačiau savo karjeros viršūnę Yasmina pasiekė tik būdama 45-erių, kai persikraustė gyventi į Niujorką. Čia ji pradėjo dirbti su tokiais prekiniais ženklais kaip „Macy‘s“, „AT&T“ ir „Mastercard“. Galiausiai ji grįžo į Europą ir čia pradėjo dirbti su „Marks & Spencers“.

59-eriu-manekene2

Visi tik ir trokšta sužinoti amžino Yasmina grožio ir tobulos figūros paslaptį. Tačiau tokios nėra. Moteris paprasčiausiai jau ilgus metus maitinasi tik organiškais maisto produktais ir gausiai naudoja rapsų aliejų (kažkur jau girdėta grožio paslaptis? Prisiminkime Pamela Jacobs). Juo ji įtrina ne tik savo plaukus, bet ir visą kūną. „Aš naudoju aliejų savo odai bei plaukams. Kartą per savaitę aš ištrinu visą kūną aliejaus ir cukraus mišiniu. Kasdien suvalgau bent po vieną avokada bei naudoju tik organišką mėsą bei žuvį“, – pasakojo moteris.

modelis

Įdomu tai, kad Yasmina nė nesistengia maskuoti metų paliekamų ženklų. Ji didžiuojasi savo raukšlėmis ir žilais plaukais bei teigia, kad niekada gyvenime nesijautė esanti gražesnė. Be to, ji jau turi du anūkus.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. swissmade.lt parašė:

    didelė meilė sau, rūpestis, geras maistas, daug vandens, sporto, veido ir kūno priežiūros priemonės.. ir mes visos būsime gražios 😉

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai