Fucking miestelis keičia savo pavadinimą

Jūs paliekate Fucking miestelį

Jūs paliekate Fucking miestelį

104 miestelio Austrijoje gyventojai nusprendė artimiausiu metu surengti balsavimą dėl gyvenvietės pavadinimo keitimo. Lietuviškosios Purnuškės ar Bezdonys nė iš tolo neprilygsta šiam miesteliui, kurio pavadinimas – “Fucking” (turbūt niekam nereikia aiškinti ką tai reiškia).

Miestelio taryba vienbalsiai nutarė, kad pats laikas būtų pakeisti gėdingą pavadinimą, dabar tereikia, kad tam pritartų ir visi 104 fuckingeriečiai. Ilgus šimtmečius šis pavadinimas buvo visų pamirštas, kol antrojo pasaulinio karo pabaigoje į gyvenvietę neatvyko JAV kariai, kurie ir atkapstė šį vietovardį. Pasirodo, kad miestelis buvo pavadintas VI amžiuje čia gyvenusio didiko Focko garbei, tačiau XIIX pavadinimas buvo pritaikytas prie pakitusios kalbos.

Miestelio valdžia tikisi, kad pagaliau bus baigti vogti riboženkliai, kurių vieneto kaina siekia apie tūkstantį litų, ir į miestelį nebevažinės pusnuogės merginos, kurios taip mėgdavo fotografuotis prie garsiojo ženklo. Manoma, kad pavadinimas bus pakeistas vietoje raidžių “ck” įterpiant vieną ar dvi “g” raides.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *