Greičiausias “keturkojis” žmogus

Kenichi Ito su Gineso rekordo patvirtinimu

Kenichi Ito su Gineso rekordo patvirtinimu

29-erių Kenichi Ito iš Tokijo teigia pamilęs beždžiones nuo pat tada, kai pirmą kartą jas vaikystėje išvydo. Negana to, atsiradęs keistas ryšys vaikinuką patį pavertė panašiu į beždžionę. Dabar Kenichi gatvėmis vaikšto ne kojomis, o visomis keturiomis galūnėmis ir netgi yra tituluotas greičiausiai taip judančiu žmogumi.

“Žinot, mano veidas ir kūnas jau vaikystėje priminė beždžionės, tad visi šaukdavo mane ‘beždžione, beždione!’” – žurnalistams teigė vaikinukas, sėdėdamas šimpanzės pozoje. “Tačiau jų aš nekaltinau, nes būti beždžione man patiko. Kažkur giliai savyje aš turėjau norą iš šių gyvūnų pasisavinti bent vieną bruožą. Kartą pamatęs kaip greitai beždžionės gali bėgti, aš kasdien pradėjau treniruotis vaikščioti keturiomis”.

Vaikinas vienu metu netgi buvo pašautas medžiotojo, kai treniruodamasis kalnuose buvo sumaišytas su laukiniu gyvūnu. Tačiau po beveik devynerius metus trukusių treniruočių, dabar Kenichi 100 metrų distanciją gali nubėgti per 18,58 sekundžių, o tai yra oficialus Gineso rekordas.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. szs parašė:

    debil blet

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *