Vienarankis paauglys stebina krepšinio ekspertus

Hansel Enmanuel neteko rankos būdamas dar vaikas, tačiau tai nesutrukdė jam siekti svajonės – tapti profesionaliu krepšininku.

19-metis Hansel nesenai pelnė debiutinius savo taškus JAV koledžų lygoje. 198 centimetrų ūgio įžaidėjas šį sezoną atstovauja Northwestern State Demons koledžio komandą ir penktosiose savo rungtynėse, kuriose gavo jau daugiau nei tik porą žaidimo minučių, pelnė savo debiutinius taškus pataikydamas du metimus iš žaidimo ir vieną baudos metimą.

Gimęs Dominikos Respublikoje Hansel su šeima po kurio laiko persikėlė gyventi į JAV, kur ir įvyko baisioji nelaimė, kai jį užgriuvo statybiniai blokeliai, visiškai sutraiškydami jo kairiąją ranką. Medikams neliko nieko kito, kaip tik ją amputuoti. Visgi, vaikas buvo užsispyręs ir tai tik dar labiau motyvavo jį siekti profesionalaus krepšininko karjeros. Nors po incidento vaikas buvo nugrimzdęs į depresiją, greitai jis išmoko dalykus daryti viena ranka, tad jis valandų valandas ėmė leisti krepšinio aikštelėje mokydamasis dirblingo subtilybių, varymosi ir metimo technikos viena ranka.

Jaunąjį atletą jau pastebėjo tokios krepšinio legendos kaip Kyrie Irving ar Shaquille O’Neal. Jo karjera aktyviai stebima JAV krepšinio ekspertų. Hansel Enmanuel yra vos ketvirtas vienarankis krepšininkas JAV koledžų lygoje. Jei jam pavyktų pasiekti NBA, jis taptų pirmuoju tokio tipo žaidėju šioje lygoje.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *