Ligoninę teko evakuoti, kai joje pasirodė pacientas su kariniu sprogmeniu išangėje

Šeštadienį Prancūzijos Toulon miesto Sante Musse ligoninėje įvyko neįprastas incidentas. Ligoninėje pasirodžius 88-erių pacientui su pirmojo pasaulinio karo artilerijos sviediniu tiesiojoje žarnoje, visą pastatą teko evakuoti dėl galimo sprogimo pavojaus.

Anot ligoninės atstovų, incidentas įvyko vėlų šeštadienio vakarą, kuomet į ligoninę atvykęs pacientas pasiskundė, kad jo išangėje įstrigo svetimkūnis. Paaiškėjo, kad svetimkūnis yra ne ką jaunesnis už pacientą – tiesiojoje žarnoje buvo rastas pirmojo pasaulinio karo 20 centimetrų ilgio ir 5 centimetrų pločio artilerijos sviedinys.

Ligoninės personalas kaip mat ėmėsi visų atsargumo priemonių – iškvietė bombų neutralizavimo ekspertus ir evakuavo pastatą. Atvykę ekspertai įvertino, kad bomba yra neutralizuota ir tėra kolekcinis reliktas, pirmajame pasauliniame kare naudotas Prancūzijos armijos.

Nuraminti ir kartu priblokšti medikai tuomet jau galėjo imtis paciento operacijos, per kurią sėkmingai pašalino sprogmenį. Šiuo metu paciento būklė yra gera.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *