Verslas: Reklama ant tualetinio popieriaus

Originalios reklamos formos sumanytojai

Originalios reklamos formos sumanytojai

Reklamų šiandien pilna visur, kur bepasisuksi, yra vos keletas erdvių, kur dažnai reklamos plotai dar yra neišnaudojama, viena iš jų – tualetai. Būtent tai suvokdami du studentai iš Detroito pradėjo savo verslą – reklamų spausdinimą ant tualetinio popieriaus. Atrodo, kad idėja yra tikrai šauni, mat netgi mokslininkai pripažįsta, jog tokiose erdvėse kaip tualetas, atlikdami savo reikalus, žmonės yra visiškai atviri bet kokiai įeinančiai informacijai, taigi reklama ant tualetinio popieriaus yra beveik idealus variantas prisitraukti naujų klientų.

Broliai Džordanas ir Brajanas Silvermanai ant tualetinio popieriaus spausdina ne tik įmonių reklamas, bet ir nuolaidų kuponus. Vos įkūrę įmonę jie jau turi kelias dešimtis klientų. Tulaetinį popierių broliai dalina nemokamai įvairių restoranų, biurų ir stadionų savininkams. Tokios įstaigos noriai sutinka bendradarbiauti, nes būtent tualetiniui popieriui čia išleidžiamos didelės sumos pinigų, o jokios naudos jiems tai nesuteikia.

Broliai Silvermanai jau bendradarbiauja su 50 skirtingų kompanijų, noriai perkančių reklamą ant tualetinio popieriaus. Minimali užsakymo kaina – 99 doleriai. Už tai klientas gauna 20.000 reklamos plotų. Viena iš Silvermanų klienčių, žuvies parduotuvės savininkė Barby Checchi pasakojo: “Pamanėme, kad tokia reklama bus labai linksma. Be to, visi tai naudoja ir visiems to reikia (tualetinio popieriaus).” Moteris taip pat atskleidė, kad jau keli klientai pripažino sužinoję apie parduotuvę būtent iš naujosios reklamos formos.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. printela.lt parašė:

    oi geras, tokio cirko dar negirdėjau. spauda yra galingas ginklas!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *