Faktų mišrainė [17 dalis]

protinga-mergina

2007-aisiais porelė veganų iš Atlantos (JAV) buvo nuteisti visą gyvenimą praleisti kalėjime už tai, kad pražudė savo 6 savaičių kūdikį, kurį maitino tik sojų pienu ir obuolių sultimis.

Meksikos narkotikų prekeiviai kasmet užsidirba 152 milijonus papildomų JAV dolerių iš avokadų auginimo. Būtent šio vaisiaus auginimą narkobaronai dažniausiai naudoja kaip priedangą.

Nobelio prizą gavęs biologas James Watson 2014-aisiais buvo beveik bankrutavęs ir nusprendė parduoti savo sunkiai užsitarnautą prizą. Aukciono metu už jį buvo pasiūlyta 4,1 mln. JAV dolerių. Pirkėjas sumokėjo už Nobelio prizą ir paliko jį mokslininkui.

Rugsėjo 11-osios atakų metu Niujorke į orą pakilo visas debesis nuodingų asbesto dulkių, kurių prisikvėpavo apytiksliai 410 tūkst. žmonių. Manoma, kad dėl to maždaug 2041-aisiais Niujorke bus tikras plaučių vėžio susirgimų bumas.

Kai 2002-aisiais į Kiniją prezidentui buvo atgabentas iš JAV užsakytas „Boeing 767“ lėktuvas, jame vietos pareigūnai rado kelias dešimtis pasiklausimo įrenginių.

Šunys labiausiai pažeidžiami jaučiasi, kai tuštinasi. Todėl dažnai atlikdami savo gamtinius reikalus jie žiūri į savo šeimininką, tikėdamiesi apsaugos.

James Cromwell – senolis iš filmo „Mažylis“ (filmas apie ūkyje augantį paršiuką), po filmo tapo veganu.

Kai viename Šiaurės Korėjos mieste buvo pastebėtas graffiti piešinys, pašiepiantis lyderį Kim Yong Il, visas miestas trims dienoms buvo uždarytas.

Vidutinis moters orgazmas trunka nuo 6 iki 10 sekundžių. Laimingiausių moterų malonumas trunka ir iki 20 sekundžių.

Kai Aliaskoje gyvenantis vyras sužinojo, kad susitvarkyti dantis jam kainuos 65 tūkst. dolerių, jis nusprendė ieškoti pigesnio varianto. Vyras sukorė 6000 kilometrų iki Meksikos ir ten susitvarkė dantis už 3 tūkst. dolerių.

Šešiolikta faktų mišrainės dalis.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *