Faktų mišrainė [17 dalis]

protinga-mergina

2007-aisiais porelė veganų iš Atlantos (JAV) buvo nuteisti visą gyvenimą praleisti kalėjime už tai, kad pražudė savo 6 savaičių kūdikį, kurį maitino tik sojų pienu ir obuolių sultimis.

Meksikos narkotikų prekeiviai kasmet užsidirba 152 milijonus papildomų JAV dolerių iš avokadų auginimo. Būtent šio vaisiaus auginimą narkobaronai dažniausiai naudoja kaip priedangą.

Nobelio prizą gavęs biologas James Watson 2014-aisiais buvo beveik bankrutavęs ir nusprendė parduoti savo sunkiai užsitarnautą prizą. Aukciono metu už jį buvo pasiūlyta 4,1 mln. JAV dolerių. Pirkėjas sumokėjo už Nobelio prizą ir paliko jį mokslininkui.

Rugsėjo 11-osios atakų metu Niujorke į orą pakilo visas debesis nuodingų asbesto dulkių, kurių prisikvėpavo apytiksliai 410 tūkst. žmonių. Manoma, kad dėl to maždaug 2041-aisiais Niujorke bus tikras plaučių vėžio susirgimų bumas.

Kai 2002-aisiais į Kiniją prezidentui buvo atgabentas iš JAV užsakytas „Boeing 767“ lėktuvas, jame vietos pareigūnai rado kelias dešimtis pasiklausimo įrenginių.

Šunys labiausiai pažeidžiami jaučiasi, kai tuštinasi. Todėl dažnai atlikdami savo gamtinius reikalus jie žiūri į savo šeimininką, tikėdamiesi apsaugos.

James Cromwell – senolis iš filmo „Mažylis“ (filmas apie ūkyje augantį paršiuką), po filmo tapo veganu.

Kai viename Šiaurės Korėjos mieste buvo pastebėtas graffiti piešinys, pašiepiantis lyderį Kim Yong Il, visas miestas trims dienoms buvo uždarytas.

Vidutinis moters orgazmas trunka nuo 6 iki 10 sekundžių. Laimingiausių moterų malonumas trunka ir iki 20 sekundžių.

Kai Aliaskoje gyvenantis vyras sužinojo, kad susitvarkyti dantis jam kainuos 65 tūkst. dolerių, jis nusprendė ieškoti pigesnio varianto. Vyras sukorė 6000 kilometrų iki Meksikos ir ten susitvarkė dantis už 3 tūkst. dolerių.

Šešiolikta faktų mišrainės dalis.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai