Faktų mišrainė [44 dalis]

Pasaulyje yra paimta daugiau paskolų, nei egzistuoja pinigų. Visų paskolų išmokėti paprasčiausiai neįmanoma.

Tinginių virškinimo sistema taip lėtai išskaido maistą, kad jie gali mirti nuo bado net tada, kai prisikemša pilną skrandį maisto.

Iki 1979 metų homoseksualumas Švedijoje buvo laikomas liga. Tačiau tada tuo pradėjo piktnaudžiauti darbininkai, kurie pranešdavo darbdaviams, kad šiandien jaučiasi gėjiškai ir dėl to gali neateiti į darbą.

2013-aisiais grupė Metallica vien rekordo vardan koncertavo Antarktidoje, kad galėtų vadintis vienintele grupe žemėje, koncertavusia visuose septyniuose žemynuose. Tąkart koncertas vyko 120-čiai mokslininkų.

Policijos pareigūnai eidami prie sustabdyto įtartino automobilio dažnai paliečia jo bagažinę, kad paliktų savo pirštų anstpaudus ant automobilio, jei kartais kas nors jiems būtų padaryta.

2014 metais trys žmonės žuvo treniruodamiesi skrydžių simuliatoriuje po to, kai tikras lėktuvas atsitrenkė į Kanzaso skrydžių saugumo centrą, kuriame ir buvo simuliatorius.

Jamaika yra vienintelė šalis pasaulyje, kurios vėliavoje nėra raudonos, baltos ar mėlynos spalvos.

56% amerikiečių apklausos metu atsakė, kad arabiškų skaitmenų mokyklose neturėtų būti mokoma. Priminsime, kad arabiški skaitmenys yra 1,2,3,4,5,6,7,8,9,0…

Vidutinis 4-metis per dieną nusijuokia 300 kartų. Vidutinis 40-metis – vos 4 kartus.

Per metus žmonės nukerta apie 15 milijonų medžių. Nuo civilizacijos pradžios bendras medžių kiekis žemėje sumažėjo 46%.

Taip pat skaitykite:
Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *