Faktų mišrainė [43 dalis]

Aukšti žmonės turi didesnę riziką susirgti vėžiu paprasčiausiai dėl to, kad jie turi daugiau ląstelių. O kuo daugiau ląstelių, tuo daugiau galimybių pavojingoms mutacijoms atsirasti.

2018 metais brangiausias pasaulyje degtinės butelis (vertas 1,3 mln. dolerių) buvo pavogtas ir vėliau rastas ištuštintas statybvietėje.

Katės gali tapti priklausomos tunui ir atsisakyti bet kokio kito maisto.

Google Vaizdai buvo sukurti 2000 metais dėl Jennifer Lopez. Tąkart Jennifer pasirodė Grammy apdovanojimuose su Versace suknele ir žmonės norėdami pamatyti ją užplūdo Google su užklausa „Žalia Jennifer Lopez suknelė“. Būtent tuomet Google vadovai ir sumąstė, kad paieškoje reikia pateikti ne tik nuorodas, bet ir vaizdus.

1976 metais Los Andžele, Anaheimo stadione, po grupės The Who koncerto praėjus šiek tiek laiko išdygo per 100 marichuanos augalų. Kurie buvo netyčia „pasodinti“ koncerto metu rūkusių kanapių mėgėjų.

Per 10 serialo Draugai sezonų pagrindiniai veikėjai išgėrė 1154 puodelius kavos.

2013 metais Yahoo nusipirko Tumblr už 1,1 milijardus dolerių. Po šešerių metų tą patį Tumblr jie pardavė jau už vos 3 milijonus dolerių – mažiau nei 0,4% pirkimo kainos.

Georgeo Clooney kartą 14-ai savo draugų davė po milijoną dolerių ir net sumokėjo visus su tuo susijusius mokesčius. Vienintelė sąlyga buvo: visi turi priimti dovaną arba nei vienas jos negaus.

Suvalgyti du mėsainius yra sveikiau nei suvalgyti vieną mėsainį ir bulvyčių porciją.

Stephen Hawking tikėjo, kad kelionės laiku yra labiau tikėtinas dalykas nei tai, kad egzistuoja Dievas.

Taip pat skaitykite:
Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *