Faktų mišrainė [90 dalis]

5 milijonams Norvegijos gyventojų pensijų fonde yra atidėta virš 1 trilijono eurų. Tai reiškia, kad išėjęs į pensiją vienas norvegas vidutiniškai per visą likusį gyvenimą gaus 200 tūkst. eurų.

75% pasaulyje suvartojamo maisto atsiranda iš 12 skirtingų augalų ir 5 gyvūnų rūšių.

Pirminė žaidimo „Sims“ idėja buvo visai kitokia. Tai turėjo būti architektūros programa, kurioje būtų galima lengvai projektuoti namus bei jų interjerą, o veikėjai buvo įtraukti tik kaip pagalba užpildyti erdves ir įvertinti jų funkcionalumą.

46% porų yra susidūrę su „Netflix“ neištikimybe – tai yra, kai pora sutaria nežiūrėti serialo be vienas kito, bet vienas iš partnerių peržiūri vieną ar kelias serijas be kompanjono.

2005 metais Italijos ministras pirmininkas Berlusconi įžeidė suomių virtuvę pasakydamas, kad jie valgo marinuotą elnieną. 2008 metais Suomija, savo ruožtu, laimėjo tarptautinį picos konkursą įveikdama Italiją su pica, pavadinimu „Pizza Berlusconi“, kurios pagrindinis ingredientas buvo rūkyta elniena.

Motinos kūnas geba reguliuoti kūdikio, padėto ant jos krūtinės, kūno temperatūrą. Jei moteris turi dvynukus ir jie prisiglaudę prie skirtingų krūtų, abi krūtys gali būti skirtingos temperatūros siekiant suvienodinti kūdikių temperatūrą.

Nuo 2000-ųjų sekso ir nuogybių scenų filmuose sumažėjo 40%. 2000-aisiais filmai su nuliu sekso scenų sudarė vos 20% visų filmų, dabar tokių filmų susukama 50%.

Pasibaigus Persijos įlankos karui žuvo dar 20 žmonių nuo iš dangaus krentančių kulkų, kurios buvo iššautos į orą karo pabaigą švenčiančių žmonių.

Vidutinė moteris kelionei įsideda beveik dvigubai daugiau rūbų, nei jų prireikia. Ištyrus 2000 moterų paaiškėjo, kad vidutinė moteris į savaitės trukmės atostogas pasiima 60 rūbų vienetų, bet panaudoja vos 34 vienetus.

Dvi naktys blogo miego gali jus priversti jaustis esant 4-iais metais vyresniu.

Taip pat skaitykite:

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai