9 keisčiausi darbai pasaulyje

Profesionalus miegalius
Vienas viešbutis Suomijoje pasamdė profesionalų miegalių, kuris kiekvieną naktį miega vis kitoje viešbučio lovoje ir ryte pateikia išsamią lovos apžvalgą.

Džiūnančių dažų stebėtojas
Ne, tai ne pokštas. Didžiojoje Britanijoje iš tiesų yra mažiausiai vienas šios profesijos atstovas. Jo užduotis – stebėti kaip greitai džiūna dažai ir kaip keičiasi jų atspalviai džiūnant.

Profesionalus Netflix žiūrėtojas
Įsivaizduokite, kad jums moka už tai, kad kiaurą dieną žiūrėtumėte televizorių… Toks darbas egzistuoja! Netflix turi darbuotoją, kuris kiaurą dieną žiūri naujus filmus bei serialus ir stebi, kad žiūrovams jie būtų parodyti be klaidų.

Traukinių grūstuvas
Nors ši profesija skamba keistokai, ji egzistuoja Japonijoje. Traukinių grūstuvo pareiga stumti žmones į traukinius kol užsidaro šių durys taip, kad į vagonus būtų sutalpinta kuo daugiau žmonių.

Profesionalus apraudotojas
Tam tikrose Azijos dalyse tikima, kad kuo garsiau išlydimas mirusys, tuo geriau jis nugyvens pomirtinį gyvenimą. Todėl kai kurie artimieji į velionio laidotuves pasamdo profesionalų raudotoją, kuris aprauda mirusįjį nuo širdies.

Gyvačių mežėjas
Ne, ne pieną jie melžia. Jie renka gyvačių nuodus iš jų ilčių, kurie vėliau panaudojami medicinoje.

Šunų maisto testuotojas
Nemanykite, kad šunų maistą testuoja tik šunys, pirmiausia jį išbandyti turi žmogus. Ir visai nesvarbu ar tai kramtomas kaulas, ar šlapias ėdalas – kai kurios šunų maisto kompanijos turi maistą testuojantį žmogų.

Uostytojai
Kaip manot, kokiu būdu dezodorantų ir kramtomosios gumos gamintojai užtikrina savo produkto efektyvumą? Jie turi profesionalius uostytojus, kurie turi uostyti tyrime dalyvaujančių žmonių pažastis, burną ir kitas kūno dalis bei įsitikinti, kad bandoma priemonė tikrai veikia.

Povandeninis picų kurjeris
Floridoje (JAV) egzistuoja povandeninis viešbutis, į kurį galima užsisakyti picą. O kas picą gali pristatyti? Žinoma – naro kostiumu apsirengęs povandeninis picų kurjeris.

Akivaizdu, kad tokie darbo skelbimai daugumai atrodytų kaip pokštas, bet kai kurie iš jų galėtų būti svajonių darbu.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai