9 keisčiausi darbai pasaulyje

Profesionalus miegalius
Vienas viešbutis Suomijoje pasamdė profesionalų miegalių, kuris kiekvieną naktį miega vis kitoje viešbučio lovoje ir ryte pateikia išsamią lovos apžvalgą.

Džiūnančių dažų stebėtojas
Ne, tai ne pokštas. Didžiojoje Britanijoje iš tiesų yra mažiausiai vienas šios profesijos atstovas. Jo užduotis – stebėti kaip greitai džiūna dažai ir kaip keičiasi jų atspalviai džiūnant.

Profesionalus Netflix žiūrėtojas
Įsivaizduokite, kad jums moka už tai, kad kiaurą dieną žiūrėtumėte televizorių… Toks darbas egzistuoja! Netflix turi darbuotoją, kuris kiaurą dieną žiūri naujus filmus bei serialus ir stebi, kad žiūrovams jie būtų parodyti be klaidų.

Traukinių grūstuvas
Nors ši profesija skamba keistokai, ji egzistuoja Japonijoje. Traukinių grūstuvo pareiga stumti žmones į traukinius kol užsidaro šių durys taip, kad į vagonus būtų sutalpinta kuo daugiau žmonių.

Profesionalus apraudotojas
Tam tikrose Azijos dalyse tikima, kad kuo garsiau išlydimas mirusys, tuo geriau jis nugyvens pomirtinį gyvenimą. Todėl kai kurie artimieji į velionio laidotuves pasamdo profesionalų raudotoją, kuris aprauda mirusįjį nuo širdies.

Gyvačių mežėjas
Ne, ne pieną jie melžia. Jie renka gyvačių nuodus iš jų ilčių, kurie vėliau panaudojami medicinoje.

Šunų maisto testuotojas
Nemanykite, kad šunų maistą testuoja tik šunys, pirmiausia jį išbandyti turi žmogus. Ir visai nesvarbu ar tai kramtomas kaulas, ar šlapias ėdalas – kai kurios šunų maisto kompanijos turi maistą testuojantį žmogų.

Uostytojai
Kaip manot, kokiu būdu dezodorantų ir kramtomosios gumos gamintojai užtikrina savo produkto efektyvumą? Jie turi profesionalius uostytojus, kurie turi uostyti tyrime dalyvaujančių žmonių pažastis, burną ir kitas kūno dalis bei įsitikinti, kad bandoma priemonė tikrai veikia.

Povandeninis picų kurjeris
Floridoje (JAV) egzistuoja povandeninis viešbutis, į kurį galima užsisakyti picą. O kas picą gali pristatyti? Žinoma – naro kostiumu apsirengęs povandeninis picų kurjeris.

Akivaizdu, kad tokie darbo skelbimai daugumai atrodytų kaip pokštas, bet kai kurie iš jų galėtų būti svajonių darbu.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *