Faktų mišrainė [85 dalis]

Vidutinė amerikietė turi 8 kartus daugiau makiažo priemonių, nei kasdien naudoja.

Koalos per parą miega iki 20 valandų.

Robert Ballard – žmogus, atradęs nuskendusį Titaniką, buvo finansuojamas JAV karinio jūrų laivyno, nes šie norėjo, kad Robertas pirmiausia surastu du nuskendusius jų branduolinius povandeninius laivus.

Nors sakoma, kad dviejų vienodų snaigių nebūna, 1988 metais Kolorado atmosferinių tyrinėjimų centras sugriovė šį mitą, kai užfiksavo dvi identiškas snaiges.

Žmogaus kūne yra apie 0.2 miligramo aukso. Beveik visas jis yra kraujyje.

1928 metais Kodak įkūrėją taip erzino nevienodas dienų skaičius mėnesiuose, kad jis kompanijos rodiklius nurodė skaičiuoti padalinant metus į 13 mėnesių, kurių kiekvienas turėtų po lygiai 4 savaites. Taip buvo galima logiškiau palyginti kiekvieno mėnesio rodiklius su bet kuriuo kitu mėnesiu. Ši taisyklė kompanijoje buvo taikoma iki 1989 metų.

2019 metais porelė iš Kuveito išsiskyrė vos 3 minutės po santuokos įteisinimo. Nuotaka eidama iš santuokų rūmų užkliuvo ir vos nepargriuvo, jaunikis pavadino ją kvaila. Nuotaka supyko ir apsisukusi pareikalavo santuoką nutraukti tuojau pat.

Šaltas vanduo turi neigiamas kalorijas. Išgėrus šalto vandens jūsų kūnas turi deginti kalorijas, kad jį sušildytų. Išgėrus stiklinę šalto vandens sudeginamos maždaug 8 kalorijos.

2012 metais Pietų Korėjos valdininkai sukūrė planą, kaip sumažinti savižudžių, kurie nusižudo nušokdami nuo Mapo tilto, skaičių. Jie tiltą pervadino į „Gyvybės tiltą“ ir išdekoravo jį raminančiomis žinutėmis. Planas nesuveikė ir per metus savižudžių skaičius išaugo net 6 kartus.

Mocartas buvo pašėlęs vyrukas, vienas jo kūrinių vadinasi „Leck mich im Arsch“, kas pažodžiui išvertus reikštų „Palaižyk mano išangę“.

Taip pat skaitykite:
Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. Svajoklis parašė:

    Mėgstamiausias ciklas 🙂 Prirašykit dar daugiau 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *