Faktų mišrainė [85 dalis]

Vidutinė amerikietė turi 8 kartus daugiau makiažo priemonių, nei kasdien naudoja.

Koalos per parą miega iki 20 valandų.

Robert Ballard – žmogus, atradęs nuskendusį Titaniką, buvo finansuojamas JAV karinio jūrų laivyno, nes šie norėjo, kad Robertas pirmiausia surastu du nuskendusius jų branduolinius povandeninius laivus.

Nors sakoma, kad dviejų vienodų snaigių nebūna, 1988 metais Kolorado atmosferinių tyrinėjimų centras sugriovė šį mitą, kai užfiksavo dvi identiškas snaiges.

Žmogaus kūne yra apie 0.2 miligramo aukso. Beveik visas jis yra kraujyje.

1928 metais Kodak įkūrėją taip erzino nevienodas dienų skaičius mėnesiuose, kad jis kompanijos rodiklius nurodė skaičiuoti padalinant metus į 13 mėnesių, kurių kiekvienas turėtų po lygiai 4 savaites. Taip buvo galima logiškiau palyginti kiekvieno mėnesio rodiklius su bet kuriuo kitu mėnesiu. Ši taisyklė kompanijoje buvo taikoma iki 1989 metų.

2019 metais porelė iš Kuveito išsiskyrė vos 3 minutės po santuokos įteisinimo. Nuotaka eidama iš santuokų rūmų užkliuvo ir vos nepargriuvo, jaunikis pavadino ją kvaila. Nuotaka supyko ir apsisukusi pareikalavo santuoką nutraukti tuojau pat.

Šaltas vanduo turi neigiamas kalorijas. Išgėrus šalto vandens jūsų kūnas turi deginti kalorijas, kad jį sušildytų. Išgėrus stiklinę šalto vandens sudeginamos maždaug 8 kalorijos.

2012 metais Pietų Korėjos valdininkai sukūrė planą, kaip sumažinti savižudžių, kurie nusižudo nušokdami nuo Mapo tilto, skaičių. Jie tiltą pervadino į „Gyvybės tiltą“ ir išdekoravo jį raminančiomis žinutėmis. Planas nesuveikė ir per metus savižudžių skaičius išaugo net 6 kartus.

Mocartas buvo pašėlęs vyrukas, vienas jo kūrinių vadinasi „Leck mich im Arsch“, kas pažodžiui išvertus reikštų „Palaižyk mano išangę“.

Taip pat skaitykite:
Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. Svajoklis parašė:

    Mėgstamiausias ciklas 🙂 Prirašykit dar daugiau 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai