Faktai apie kiną

Filmuojant filmą „Avynėlių tylėjimas“ aktorė Jodie Foster pripažino bijojusi Anthony Hopkins ir jo nuolat vengusi iki pat tos dienos, kai filmavimai baigėsi. Tuomet Hopkins’as atskleidė, kad jis taip pat visą laiką bijojo Foster.

Žalias kodas, kurį matome ekranuose filmo „Matrica“ metu, iš tiesų yra sušių receptai.

Nepaisant filmo pavadinimo, beveik visi „Jūros periodo parko“ filme vaizduojami dinozaurai iš tiesų gyveno kreidos periode.

Aktoriaus Ed O’Neill, atlikusio Elo Bandžio rolę seriale „Vedęs ir turi vaikų“, žvaigždė Holivudo šlovės alėjoje yra priešais batų parduotuvę.

Pasak Marvel kūrėjų, Toro kūjis sveria vos 19 kilogramų, tačiau paprasti žmonės negali jo pakelti nes jie tiesiog to neverti.

Pou – žemiausias Teletabis, filmavimo aikštelėje iš tiesų buvo 198cm ūgio. Tuo tarpu Tinkio Vinkio kostiumas realybėje buvo 3 metrų aukščio.

Pastatyti „Paranormal Activity“ filmą kainavo 15 tūkst. dolerio, tačiau jis uždirbo net 193,4 mln. dolerių. Filmavimų metu komandos nariai vienas po kito ėmė išeiti iš darbo ir kūrėjai jau galvojo, kad filmas bus visiška nesėkmė. Vėliau paaiškėjo, kad dirbti su filmu jiems buvo tiesiog per baisu.

Kuriant filmą „Žaislų istorija 2“ vienas darbuotojas netyčia ištrynė visą filmą iš įmonės serverių. Visgi, kita darbuotoja buvo jauna mama, kuri dažnai dirbo iš namų, tad filmą pavyko atkurti iš jos namų kompiuteryje turėtų failų.

Filmuojant filmą „Bilis Medisonas“, kuriame Adamas Sandleris vaidina saugusį vyrą, grįžusį į mokyklos suolą kartu su pradinukais, vieną iš vaikų ji ne juokais pravirkdė, nes filmuojant sceną, kurioje žaidžiamas kvadratas, negailėdamas vaikų svaidė į juos kamuolį. Kai vienas iš tėvų asmeniškai pasipiktino Sandlerio elgesiu, šis paklausė: „Negi jie neskaitė scenarijaus?“, o tėtis atsakė: „Jiems šešeri. Jie nemoka skaityti!“.

Vaiduoklis Kasparas iš animacinio filmuko buvo paauglys, kuris numirė nuo plaučių uždegimo, kai visą dieną važinėjosi rogutėmis. Jo pilnas vardas – Casper McFadden.

Taip pat skaitykite:

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai