Faktai apie kiną

Filmuojant filmą „Avynėlių tylėjimas“ aktorė Jodie Foster pripažino bijojusi Anthony Hopkins ir jo nuolat vengusi iki pat tos dienos, kai filmavimai baigėsi. Tuomet Hopkins’as atskleidė, kad jis taip pat visą laiką bijojo Foster.

Žalias kodas, kurį matome ekranuose filmo „Matrica“ metu, iš tiesų yra sušių receptai.

Nepaisant filmo pavadinimo, beveik visi „Jūros periodo parko“ filme vaizduojami dinozaurai iš tiesų gyveno kreidos periode.

Aktoriaus Ed O’Neill, atlikusio Elo Bandžio rolę seriale „Vedęs ir turi vaikų“, žvaigždė Holivudo šlovės alėjoje yra priešais batų parduotuvę.

Pasak Marvel kūrėjų, Toro kūjis sveria vos 19 kilogramų, tačiau paprasti žmonės negali jo pakelti nes jie tiesiog to neverti.

Pou – žemiausias Teletabis, filmavimo aikštelėje iš tiesų buvo 198cm ūgio. Tuo tarpu Tinkio Vinkio kostiumas realybėje buvo 3 metrų aukščio.

Pastatyti „Paranormal Activity“ filmą kainavo 15 tūkst. dolerio, tačiau jis uždirbo net 193,4 mln. dolerių. Filmavimų metu komandos nariai vienas po kito ėmė išeiti iš darbo ir kūrėjai jau galvojo, kad filmas bus visiška nesėkmė. Vėliau paaiškėjo, kad dirbti su filmu jiems buvo tiesiog per baisu.

Kuriant filmą „Žaislų istorija 2“ vienas darbuotojas netyčia ištrynė visą filmą iš įmonės serverių. Visgi, kita darbuotoja buvo jauna mama, kuri dažnai dirbo iš namų, tad filmą pavyko atkurti iš jos namų kompiuteryje turėtų failų.

Filmuojant filmą „Bilis Medisonas“, kuriame Adamas Sandleris vaidina saugusį vyrą, grįžusį į mokyklos suolą kartu su pradinukais, vieną iš vaikų ji ne juokais pravirkdė, nes filmuojant sceną, kurioje žaidžiamas kvadratas, negailėdamas vaikų svaidė į juos kamuolį. Kai vienas iš tėvų asmeniškai pasipiktino Sandlerio elgesiu, šis paklausė: „Negi jie neskaitė scenarijaus?“, o tėtis atsakė: „Jiems šešeri. Jie nemoka skaityti!“.

Vaiduoklis Kasparas iš animacinio filmuko buvo paauglys, kuris numirė nuo plaučių uždegimo, kai visą dieną važinėjosi rogutėmis. Jo pilnas vardas – Casper McFadden.

Taip pat skaitykite:

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *