15 įdomių faktų apie apatinius

Vidutinė amerikietė savo spintoje turi 21 porą apatinių. O 10% moterų turi virš 35 apatinių porų.

Daugiausiai dėvimų apatinių vienu metu rekordas priklauso Jack Singer, kuris 2010 metais būdamas dešimties sugebėjo ant savęs užsivilkti 215 porų apatinių.

Mokslininkai išanalizavo, kad moterys, dėvinčios stringus, yra labiau savimi pasitikinčios ir linkusios išmėginti naujas sekso pozas.

Vidutinė moteris per gyvenimą dėvi šešių skirtingų dydžių liemenėles.

Daugiausiai Victoria Secret modelių užaugina Brazilija.

Brangiausiai apmokamas visų laikus Victoria Secret „angelas“ yra Giselle Bündchen. Vienu metu ji uždirbdavo po 5 milijonus dolerių kasmet.

Italijoje moterys naujus metus sutinka dėvėdamos raudonos spalvos apatinius, nes tikima, kad raudona spalva atneš laimę kitais metais.

Liemenėlių gamintojų skaičiavimais maždaug 64% moterų dėvi netinkamo dydžio liemenėles. O tai lemia nugaros skausmus ar netgi krūtų jautrumą.

XVII amžiuje marškiniai irgi buvo traktuojami kaip apatinis trikotažas motyvuojant tuo, kad jie 100% savo audinio liečiasi prie kūno. Todėl nieko nuostabaus, kad viešumoje buvo pridera demonstruoti tik labai mažą dalį marškinių – apykaklę ir rankogalius.

Push-up tipo liemenėlę nerekomenduojama dėvėti ilgiau nei 2 valandas per dieną. Ilgesnis dėvėjimas didina navikų atsiradimo tikimybę.

Moterys apatinius pradėjo dėvėti kur kas vėliau, nei vyrai. Laikoma, kad Anglijoje moterys apatinius užsimovė tik XVIII amžiuje.

2008 metais atliktos apklausos metu paaiškėjo, kad 9% vyrų savo spintoje turi 10 ir daugiau metų skaičiuojančių apatinių.

Mažiausio dydžio liemenėlės parduodamos Kinijoje, didžiausio – Jungtinėje Karalystėje.

Tailande teisiškai yra nelegalu išeiti iš namų be apatinių.

Pirmoji sportinė liemenėlė 1977 metais buvo pagaminta perdirbant vyriškus apatinius šortus. Idėja kilo trims merginoms – Hinda Miller, Lisa Lindahl ir Polly Palmer Smith, kurios labai mėgo bėgioti ir manė, kad rinkoje esančios liemenėlės tam nėra pritaikytos.

Taip pat skaitykite:

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai