15 įdomių faktų apie apatinius

Vidutinė amerikietė savo spintoje turi 21 porą apatinių. O 10% moterų turi virš 35 apatinių porų.

Daugiausiai dėvimų apatinių vienu metu rekordas priklauso Jack Singer, kuris 2010 metais būdamas dešimties sugebėjo ant savęs užsivilkti 215 porų apatinių.

Mokslininkai išanalizavo, kad moterys, dėvinčios stringus, yra labiau savimi pasitikinčios ir linkusios išmėginti naujas sekso pozas.

Vidutinė moteris per gyvenimą dėvi šešių skirtingų dydžių liemenėles.

Daugiausiai Victoria Secret modelių užaugina Brazilija.

Brangiausiai apmokamas visų laikus Victoria Secret „angelas“ yra Giselle Bündchen. Vienu metu ji uždirbdavo po 5 milijonus dolerių kasmet.

Italijoje moterys naujus metus sutinka dėvėdamos raudonos spalvos apatinius, nes tikima, kad raudona spalva atneš laimę kitais metais.

Liemenėlių gamintojų skaičiavimais maždaug 64% moterų dėvi netinkamo dydžio liemenėles. O tai lemia nugaros skausmus ar netgi krūtų jautrumą.

XVII amžiuje marškiniai irgi buvo traktuojami kaip apatinis trikotažas motyvuojant tuo, kad jie 100% savo audinio liečiasi prie kūno. Todėl nieko nuostabaus, kad viešumoje buvo pridera demonstruoti tik labai mažą dalį marškinių – apykaklę ir rankogalius.

Push-up tipo liemenėlę nerekomenduojama dėvėti ilgiau nei 2 valandas per dieną. Ilgesnis dėvėjimas didina navikų atsiradimo tikimybę.

Moterys apatinius pradėjo dėvėti kur kas vėliau, nei vyrai. Laikoma, kad Anglijoje moterys apatinius užsimovė tik XVIII amžiuje.

2008 metais atliktos apklausos metu paaiškėjo, kad 9% vyrų savo spintoje turi 10 ir daugiau metų skaičiuojančių apatinių.

Mažiausio dydžio liemenėlės parduodamos Kinijoje, didžiausio – Jungtinėje Karalystėje.

Tailande teisiškai yra nelegalu išeiti iš namų be apatinių.

Pirmoji sportinė liemenėlė 1977 metais buvo pagaminta perdirbant vyriškus apatinius šortus. Idėja kilo trims merginoms – Hinda Miller, Lisa Lindahl ir Polly Palmer Smith, kurios labai mėgo bėgioti ir manė, kad rinkoje esančios liemenėlės tam nėra pritaikytos.

Taip pat skaitykite:

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *