Kinijoje mokamos neregėtos sumos už persikus su kelnaitėmis

persikai-su-kelnaitemis

Vaisių pardavėjas iš Kinijos sugalvojo originalų būda, kai pakelti pardavimus ir vaisių kainą. Iki šiol nekaltai atrodžiusius persikus jis „apmovė“ moteriškomis kelnaitėmis ir padarė juos nepadoriai gundančiais.

persikai-su-kelnaitemis2

Viskas prasidėjo nuo to, kai vienas vaisių platintojas, vardu Xiao Yang, nusprendė pasiūti keletą apatinių kelnaičių persikams ir juos nufotografuoti. Greitai ši idėja sužavėjo ne tik tautiečius, bet ir visą pasaulį, o dabar tokie persikai dažnai pardavinėjami kaip erotinės prekės įsimylėjeliams.

persikai-su-kelnaitemis3

„Dauguma žmonių anksčiau nė nepastebėjo kokių seksualių formų būna vaisiai“ – pasakoja Xiao Yang, kuris dabar dėžutę persikų su apatiniais parduoda už maždaug 80 JAV dolerių.

persikai-su-kelnaitemis4

Xiao pasakojo, kad prieš Valentino dieną primenančią šventę, kuri Kinijoje švenčiama rugpjūčio 2-ąją, jis su šeima kelias naktis nė nemiegojo, nes visą laiką siuvo miniatiūrinius apatinius. Paklausa buvo tokia didžiulė, kad vyriškis nespėjo vykdyti užsakymų netgi gerokai pakėlęs kainą.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. 9 vasario, 2015

    […] Beje, nepamirškite, kad mes jau esame rašę apie vieną itin originalią Valentino dienos dovaną, kurią savo mylimajam galite pagaminti pačios namų sąlygomis – tai erotiški persikai. […]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *