Garsiausiai pasaulyje murkianti katė savo murkimu miegoti neleidžia net kaimynams

merlinas-ir-jo-seimininkai

Susipažinkite su Merlinu, šis 13 metų katinas labai mėgsta murkti, tačiau jo murkimas, priešingai nei daugumos kitų katinų, žmones veikia ne raminančiai, o nervinančiai. Mat 67.8 decibelų triukšmas, kurį murkdamas sukuria Merlinas, vargiai gali būti laikomas raminančiu.

Merlino šeimininkė, Tracy Westwood, anksčiau nekreipė didelio dėmesio į garsų augintinio murkimą, kol pernai metais nesužinojo, kad garsiausio murkimo pasaulyje rekordas yra vos 67.68 decibelai. Išmatavusi savo katino keliamą triukšmą su viena „Apple“ mobiliąją programėle, ji liko šokiruota. Ši rodė daugiau nei 100 decibelų. Tiesa, pasikvietus į namus Gineso rekordų knygos atstovus paaiškėjo, kad iš tiesų garsiausias murkimas, kokį sugeba išgauti Merlinas, yra 67.8 decibelai, tačiau ir to pakako, kad būtų užfiksuotas naujas rekordas.

Moteris pripažįsta, kad neretai atsiduria kebliose situacijose dėl savo katino. Dažnai kalbant telefonu pašnekovai jos klausia koks triukšmas girdimas fone, šiems pasakius, kad tai katinas, jie prapliumpa juokais manydami, kad tai tik prastas pokštas.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *